Dizi Tanıtım: "Masters of Sex"

Masters Of Sex

Showtime kanalında yayınlanan ve 12 Temmuz'da üçüncü sezonu ile ekranlara gelecek olan Masters of Sex, kanalın ödüllü dizilerinden.

Dizinin oyuncuları arasında Michael Sheen, Lizzy Caplan, Caitlin Fitzgerald, Amy Lippman, Nicholas D'Agosto gibi isimler var. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Michelle Ashford oturuyor. Dizinin yapımcıları ise Sarah Timberman, Carl Beverly, David Shore, Judith Verno.

Dizinin konusuna gelecek olursak; "Dr. William Masters, işinde başarılı ve ünlü bir jinekologtur. Dr. Willam, daha önce araştırılmayan bir konuda araştırma yapmak ister. Araştırmak istediği konu "seks süresince kadın ve erkekte yaşanan tepkimelerdir." İlk olarak hayat kadınları üzerinde araştırmalar yapan doktor, olayı bir süre sonra profesyonelleştirmeye ve hastaneye taşımaya karar verir. Fakat işler umduğu gibi gitmez. Çünkü seks göreceli bir kavramdır. Ve bu tür olaylar sapıklık olarak algılanmaktadır."

Dizi gerçek bir hikayeyi anlatmaktadır. Bir psikoterapi yöntemi olan modern cinsel terapini kurucu ve uygulayıcıları William Masters ve Virginia Johnson'ın 60'lı yıllarda sebep oldukları cinsel devrim sürecini anlatıyor.

Yazar
Yazar
Yabancı dizi izlemekten zevk alan ve onlar hakkında konuşmaktan hoşlanan sıradani sakin bir insan..
Önceki Yazı:AMC, İnto The Badlands İçin 2 Yeni Fotoğraf Yayınladı!
Sonraki Yazı:Dizi Tanıtım: "True Blood"