The Flash 1. Sezon 22. Bölüm Ön İncelemesi

The Flash 1. sezon 22. bölüm ön incelemesi ile karşınızdayız. Bölümün adı "Rogue Air" olarak belirlenmiş.

Bölüm Özeti:

Spoiler İçerebilir!

Star Labs.'a girmenin bir yolunu bulan Dr.Wells, içerideki tüm suçluları serbest bırakmıştır. Flash'ın işi artık daha zordur. Ve bunun da farkındadır. Ne yapacağını düşünürken, Captain Cold'tan yardım istemeye karar verir. Joe ve Caitlin karşı çıksa da aklına ilk etapta başka birşey gelmez. Sadece Captain Cold'un işe yaramayacağını anlayan Barry, önce Arrow'dan yani Oliver Queen'den daha sonra da Firestorm'dan yardım alır.

Flash'ın işi her zamankinden daha zor olacak. Flash'ın karşısına önce daha önce yakalanan suçluları çıkardığını görüyoruz Reverse Flash'ın. Bence sezonun en ateşli bölümü olacak gibi duruyor. Ayrıca Reverse Flash'ın Flash'tan daha güçlü olduğunu da biliyoruz. Üstüne bir de süper kötüler eklenince işler karışıyor. Arrow ve Firestorm geldiğini fragmandan görüyoruz. Belli ki bu bölümde tam anlamıyla bir resital izleyeceğiz. Fakat işin ilginci bütün yabancı kaynaklarda ilk olarak Captain Cold'tan yardım istediğini söylüyor. Acaba neden böyle birşey yapıyor? En büyük soru işaretlerinden biri de bu tabi ki.

Not: Ön incelememizi sadece fragmandan değil yabancı kaynaklardan elde ettiğimiz bilgiler çerçevesinde anlatmaya çalışıyoruz. İlginiz için teşekkürler.

Aaron Helbing & Todd Helbing ikilisi tarafından yazılan bölümü Doug Aarniokoski yönetmiştir.

 

The Flash 1. Sezon 22. Bölüm fragmanı

Yazar
Yazar
Yabancı dizi izlemekten zevk alan ve onlar hakkında konuşmaktan hoşlanan sıradani sakin bir insan..
Önceki Yazı:Limit Yok Dizi Oluyor!
Sonraki Yazı:Z Nation'a Yeni Bir Oyuncu Katıldı!