The Flash 1. Sezon 23. Bölüm Sezon Finali Ön İncelemesi

The Flash 1. Sezon 23. Bölüm Sezon Finali Ön İncelemesi

The Flash 1. Sezon 22. Rogue Air Bölüm İncelemesi isimli bölümün sezonun en iyi bölümü olduğunu herkes kabul ediyor. Şimdi sıra geldi sezon finaline. Böyle bir bölümden sonra, sezon finali için beklentiler arttı. Şimdi topladığımız bilgilerle sezon finalinin ön incelemesini yapalım.

Spoiler İçerir!

Barry, Zamanda Yolculuk Yapıyor!

Barry, Reverse Flash'ı etkisiz hale getirdikten sonra, şimdi de annesini görmek için zamanda yolculuk yapıyor. Birçok kaynakda Barry'nin hem Reverse Flash'ı yenmesi hem de zamanda yolculuk yapması ile bir paradoks oluşacağı söyleniyor. Barry'nin, zamanda yolculuk için Dr. Stein'den destek alacağı da bir başka iddaa.

the flash-zamanda yolculuk

Barry, geçmişe annesinin öldüğü geceye gidiyor.

Barry'nin yapacağı zamanda yolculuğun Flashpoint'e yol açacağı söyleniyor.

Flashpoint Paradoks

Söylenenlere göre (kesin demiyoruz) sezon finalinde flashpoint paradoks görme ihtimalimiz var. Yani Barry, Reverse Flash'ı durdurup zamanda yolculuk yapacak. Annesi Nora hayatta olacak ve babası da hapishanede kalp krizinde ölmüş olacak.

Green Lantern mi Geliyor?

green lantern

Birçok kaynak sezon finalinde Green Lantern'in (Hal Jordan) geleceğini söylüyor. ( Green Lantern Nedir? ) Hal Jordan gelir mi bilmiyoruz. Fakat iddaalar yüksek sesle konuşulmaya başladı.

Bir Diğer İddaa!

the flash-parcacik hizlandirici sezon finali

the flash-parcacik hizlandirici sezon finali

Sezon finali hakkındaki bir diğer iddaa ise, parçacık hızlandırıcının hala aktif olduğudur. Ve Wells'in parçacık hızlandırıcıyı çalıştırma sebebi de büyük merak konusu. Eğer iddaa doğru ise Reverse Flash geri dönebilir mi?

Matt Letscher (Eobard Thawne) Geri mi Dönüyor?

Matt Letscher

Barry ve dostları Reverse Flash'ı durdurdu. Fakat parçacık hızlandırıcı hala çalışıyor. Topladığımız bilgilere göre asıl Eobard Thawne'ın geri dönme ihtimali var.

 Caitlin ve Ronnie Evleniyor!

Ronnie ve Caitlin ani bir kararla evlenirler.

Galeri:

Sezon Finali Hakkında Süprizler

The Flash sezon finali birçok süprizi içinde barındırıyor. Bunlardan biri de Justice League süprizi. Birçok kaynak sezon finalinde Justice League için adımlar atılacağını söylüyor.

The Flash 1x23 Fast Enough Sezon Finali Fragmanı

Yazar
Yazar
Yabancı dizi izlemekten zevk alan ve onlar hakkında konuşmaktan hoşlanan sıradani sakin bir insan..
Önceki Yazı:Dizi Tanıtım: "Supergirl"
Sonraki Yazı:Stephen Amell Kimdir? - Arrow