Alev Alev 2. Bölüm

Alev-Alev-bolum-2

Show Tv’nin yeni dizisi Alev Alev yeni bölümü ile ekranlara geliyor. 12 Kasım Perşembe akşamı Alev Alev 2. bölüm ile Show tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz gibi isimlerin yer aldığı Alev Alev dizisi dün akşam ilk bölümü ile ekranlara geldi. Çok zor bir süreçten Cemre, Çiçek ve Rüya, bu durumun üstesinden gelebilmek için büyük bir mücadele içerisine girmiştir. Yangın sahnesi ise Alev Alev dizisinin ilk bölümüne damga vurdu.

Alev Alev 2. Bölüm Fragmanı

Alev Alev 2. Bölüm 2. Fragmanı

Alev Alev 1. Bölümde Neler Oldu?

Kocası Çelebi’nin psikolojik ve fiziksel şiddetine maruz kalan ve küçük kızıyla birlikte bu yaşamdan kurtulmaya çalışan Cemre’nin kurtulmak için tek şansı sarnıçta düzenlenen yardım gecesinden çıkıp kızı Güneş’i de alarak kaçmaktı. Ancak sarnıçta çıkan yangın sadece Cemre’yi değil, hayatın acı gerçekleri ile hiç karşılaşmamış olan Rüya ve tek arzusu aşık olduğu adamla evlenmek olan Çiçek’in de hayatını tepetaklak etti.

Rüya’nın organize ettiği ihtişamlı yardım gecesinde çıkan bu yangın, büyük bir kaos yarattı. Erkekler kendini kurtarırken, pek çok kadın hayatını kaybetti. Bu sırada Rüya’nın nişanlısı İskender’in, Rüya’yı alevlerin ardında bırakarak ölüme terk etmesi ekran başındakileri şoke ederken, Çiçek’in bu duruma müdahale etmesiyle İskender’in onu da alevlerin içine iterek kaçması bölüme damga vuran anlardan bir diğeri oldu.

Davette garson olarak görevli olan Ömer, Rüya’yı kurtardı ancak alevlerin içinde kalan Çiçek ağır yaralandı. Cemre ise yangın öncesinde sarnıçtan çıkarak kurtulurken, herkese kendini ölmüş gibi göstererek Çelebi’den kaçmak istedi. Cemre’yi evinde saklayarak yardım eden ve ölmüş gibi görünmesini sağlayan ise gazeteci Ozan oldu.

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık