Amacı Olmayan Grup Filmi

Amaci-Olmayan-Grup-filmi

Koronavirüs pandemisi nedeniyle planlandığı 3 Nisan tarihinde vizyone giremeyen Amacı Olmayan Grup filmi 9 aylık bir aranın ardından vizyona girmeye hazırlanıyor. Facebook üzerinde kurulduktan sonra ciddi bir üye sayısına sahip olan ekibin filmi 11 Aralık’ta gösterime girecek.

2013 yılında Facebook’ta kurulmasıyla birlikte kısa sürede binlerce üyeye ev sahipliği yapmaya başlayan Amacı Olmayan Grup, günümüzde milyonların takip ettiği bir oluşuma dönüştü. Pandemiden önce izleyiciyle buluşma tarihi 3 Nisan olarak belirlenen filmin gösterimi, koronavirüs tehdidi nedeniyle ertelenmişti. Sarp Bozkurt, Naz Çağla Irmak, Gamze Karaduman, Ali Barkın, Hülya Gülşen Irmak ve Hakan Bilgin’in başrolleri paylaştığı filmin yapımcısı SugarWorkz, ‘Amacı Olmayan Grup’u “Bu kadar bekleme yeter” diyerek vizyon takvimindeki yerini belirledi.

Amacı Olmayan Grup filmi, Facebook grubunun kurucuları Sercan Aycan ve Onur Asrak’ın hikâyesini anlatacak. Amacı olmayan iki arkadaş hem aile hayatlarında hem de çevresindeki insanlarla iletişim kurarken çeşitli sorunlar yaşıyorlardı. Ancak ikili, bu düzene bir son verip hayatlarına yeni bir yön vermek ve hayattaki amaçlarını bulmak için harekete geçecek. Amacı Olmayan Grup’un yapımcılığını, Çakallarla Dans serisinden tanıdığımız yapım şirketi Sugarworkz üslendi. Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi’nin kaleminden çıkan Amacı Olmayan Grup’un oyuncu kadrosunda Sarp Bozkurt, Ali Barkın, Çağla Irmak, Hülya Gülşen Irmak, Gamze Karaduman ve Hakan Bilgin yer alacak.

Amacı Olmayan Grup Fragmanı

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık