“Aşk 101” 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Ask-101-sezon-2

Netflix’in beğeni ile takip edilne Türk yapımı dizisi “Aşk 101” 2. Sezon Fragmanı ile sevenleri ile hasret giderdi. Eğlenceli konusu ve birbirinden ilgi çekici isimlerin rol aldığı Aşk 101 dizisi Netflix platformunun en çok beğenilen yapımlarından biri olmayı başardı. Aşk 101 2. sezon fragmanı yayınlandı.

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=0X31xMVHQxc”]

30 Eylül Perşembe günü 2. sezonu ile Netflix platformuna geri dönece olan Aşk 101 dizisi ayrıca bu sezon ile birlikte final yaparak ekranlara veda edecek. Dizi 90’lı yıllarda geçiyor ve dışlanmış, özel hayatlarında sorunlar yaşayan bir grup gencin hikayesini anlatıyor. Meriç Acemi’nin senaryosunu kaleme aldığı orijinal yerli Netflix dizisi Aşk 101, global olarak ikinci sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezon, Sinan, Eda, Osman, Işık ve Kerem’in lisede hayatta kalma maceralarını izlemiştik. Okulda kalabilmek için öğretmenleri Burcu ve Kemal’i bir araya getirmeye çalışmışlardı. Bu sezon ise Necdet’i görevinden etmek için mücadele verecekler.

Meriç Acemi’nin senaryosunu kaleme aldığı orijinal yerli Netflix dizisi Aşk 101, global olarak ikinci sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Mert Yazıcıoğlu, İpek Yazıcı, Alina Boz, Selahattin Paşalı, Kubilay Aka, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu bulunuyor.

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık