Aşkın Kıyameti Filmi Fragmanı Yayınlandı

Askin-Kiyameti

Boran Kuzum ve Pınar Deniz’in rol aldığı yeni Netflix dizisi Aşkın Kıyameti 20 Haziran Pazartesi günü Netflix platformunda yayınlanacak. Filmin yayınlanmasına günler kala Netflix filmin fragmanını yayınladı.

Netflix’in Türkiye’nin başrollerinde Pınar Deniz, Boran Kuzum ve Yiğit Kirazcı’nın yer aldığı yeni filmi “Aşkın Kıyameti”nden ilk tanıtım yayınlandı. Senaryosu usta tiyatrocu ve sinemacı Yılmaz Erdoğan tarafından kaleme alınan filmin yönetmen koltuğunda ise, aralarında “Aşk-ı Memnu”, “Kuzey Güney”, “Fatmagül’ün Suçu Ne?” gibi unutulmaz yapımların da bulunduğu sayısız diziye imza atan Hilal Saral oturuyor. Aşkın Kıyameti filminin başrıllerini ise Pınar Deniz, Boran Kuzum ve Yiğit Kirazcı paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca, Seda Türkmen, Gülhan Altundaşar, Zeynep Tokuş, Musa Uzunlar yer alıyor.

Aşkın Kıyameti film konusu ise; reklam ajansı batan, borç içindeki Fırat, katıldığı yoga etkinliğinde şarkıcı kıza aşık olur. Birlikte çıktıkları kendini bulma yolculuğunda bilinmezlikler onları bekler. Birlikte, gerçek kimliklerini keşfedecekleri bir yolculuğa çıkan ikili, kendilerini bilinmezliklerle dolu bir macerada bulurlar.

Filmin başrol oyuncularında Pınar Deniz son döneme damgasını vuran Yargı dizisinde gösterdiği performans ile parlamaya devam ederken, yakışıklı başrol oyuncusu Boran Kuzum ise en son BluTV platformundaki Saygı dizisindeki pergformansı ile olumlu izlenimler bırakmıştı.

Aşkın Kıyameti Fragmanı

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık