Barbie Filminin Fragmanı Yayınlandı

barbie-movie

Margot Robbie’nin oyuncak bebek Barbie’yi canlandırdığı ve Greta Gerwig’in yönetmenliğini üstlendiği Barbie filminden ilk fragman yayınlandı. Filmin başrollerini Margot Robbie ve Ryan Gosling üstleniyor.

Greta Gerwig’in senaryosunu Noah Baumbach’la birlikte kaleme aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film 21 Temmuz’da vizyona girecek. Filmde Robbie’nin sevgilisi Ken’i ünlü aktör Ryan Gosling canlandıracak. Filmin kadrosunda ayrıca Will Ferrell, Issa Rae, Simu Liu, Kate McKinnon, America Ferrera, Michael Cera ve Alexandra Shipp gibi isimler yer alıyor. Barbie, 21 Temmuz 2023’te vizyona girecek.

Warner Bros. Pictures ve Mattel Film, 21 Temmuz 2023’ten itibaren tüm dünyada gösterime girecek olan “Barbie” filminin ilk fragmanını yayınladı. Fragman Margot Robbie’nin canlandırdığı Barbie ve Ryan Gosling’in canlandırdığı Ken’i, yayınlanan ilk görsellerden sonra daha ayrıntılı biçimde ortaya koyarken, filmdeki diğer isimleri de ilk kez gösteriyor.

Yönetmenliğini 3 kez Oscar adayı Greta Gerwig’in (Lady Bird, Little Women) üstlendiği filmin senaryosu da Grewig ve Noah Baumbach (Frances Ha, Marriage Story) tarafından kaleme alındı. Yıldızlarla dolu filmde Margot Robbie ve Ryan Gosling’in yanı sıra, Simu Liu, Will Ferrell, America Ferrera, Emma Mackey, Kate McKinnon, Alexandra Shipp, Kingsley Ben-Adir, Issa Rae, Michael Cera, Hari Nef, Scott Evans ve Ncuti Gatwa gibi isimler yer alıyor.

Barbie, yaşadığı dünyanın koşullarına uymayan bir kadındır. Yaşadığı dünyanın mükemmel kadın imajına uzak olduğunu fark eden Barbie, yaşadığı fantastik dünyadan dışlanır ve kimsenin iletişim kurmak istemediği biri halini alır. Uyum sağlayabileceği bir dünya bulma umuduyla gerçek dünyaya bir yolculuğa çıkar. Bu yeni dünyada, onu kendi evinde dışlanmış kılan farklılıkları, onu özel kılan avantajlara dönüşür. 

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık