Camdaki Kız 24. Bölüm

camdaki-kiz-bolum-24

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Camdaki Kız 24. Bölüm ile 16 Aralık Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Camdaki Kız, perşembe akşamı 23. yeni bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Dizide Nalan, babası Adil’in Cana ile görüşmesine şahit olmuş ve yıkılmıştır. Öte yandan mezarlık konusu aklında soru işaretlerine neden olur. Feride büyük bir sırrı saklamaktadır. Nalan da mezarlıktaki bu sırrın peşine düşer. Nalan annesi hakkındaki gerçekleri öğrenecek mi?

Camdaki Kız 24. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 24. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 23. Bölüm Özeti

Adil’in mezarlık ziyaretiyle bazı ipuçları yakalayan Nalan, olayın iç yüzünü araştırmak için Hayri’nin yardımını ister.

Feride’nin isteği üzerine babasını takip eden Nalan, Adil ile Cana’nın buluşmasında babasıyla yüzleşir. Buluşmayı öğrenen Feride’nin ise aklında başka bir plan vardır. Adil’in mezarlık ziyaretiyle bazı ipuçları yakalayan Nalan, olayın iç yüzünü araştırmak için Hayri’nin yardımını ister. Rafet’in Melisa ile karşılaşma ihtimali, Muzo’nun yalanını gittikçe tehlikeli hale getirirken, Sedat da Melisa’dan kurtulmak için yeni hamleler yapar.

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık