Camdaki Kız 6. Bölüm

Camdaki-kiz-bolum-6

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Camdaki Kız 6. Bölüm ile 13 Mayıs Perşembe akşamı yerine 20 Mayıs Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D’nin yeni dizisi Camdaki Kız 6.bölüm fragmanı izle ile 20 Mayıs Perşembe günü izleyici karşısına çıkacak. Son bölümde nişan yüzüğünün atılmasıyla konakta büyük bir şok oluşmuştu. Nalan’ın üzerinde baskı kurulduğu son bölüm izleyicilerin beğenisini kazandı. Son bölümün ardından gözler 6.yeni bölüm fragmanına çevrildi. Camdaki Kız 6.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Camdaki Kız 6. Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız

Camdaki Kız 6. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=lW-eMqDL4nA”]

Camdaki Kız 6. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=de35QQXwjWc”]

Camdaki Kız 5. Bölüm Özeti

Koroğlu ailesinde son olarak basında çıkan fotoğrafların yarattığı kriz çözülmüştü. Ancak Nalan olanların ardından nişan yüzüğünü attı ve herkeste şok etkisi yarattı. Alınan bu ani kararın nedenini kimse bilmezken, her şeyi kameralardan izleyen Muzo, gerçekleri anlattı. Nalan, Feride’nin vereceği tepkiden korktuğu için gerçekleri annesinden sakladı.

Feride ise Sedat’ın Cana’ya aldığı bilekliği bilmediğinden Nalan’ı zorla ayrılık kararından vazgeçirmeye çalıştı. Nalan aşk acısının yanı sıra gerçekleri kimseye anlatamamanın acısını içinde yaşamaktadır.

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık