off

Çatı Katı Aşk 7. Bölüm

cati-kati-ask-7-bolum

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çatı Katı Aşk yeni bölüm ile devam ediyor. Çatı Katı Aşk 7. Bölüm 20 Ağustos Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Peki Çatı Katı Aşk 7. Bölüm’de neler yaşanacak?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çatı Katı Aşk izleyicisini ekrana kilitlemeyi başardı. Heyecanın eksik olmadığı bölümde gelen görücüler evi karıştırmaya devam edecek. Çatı Katı Aşk dizisinde sular durulmuyor. Ayşen ve Demir, eve gelen görücüleri geri göndermek için ellerinden geleni yaptığı 6. bölümde heyecan doruktaydı. Çatı Katı Aşk’ta Demir ve Ayşen’in evlendirilmesi fikri, Yasemin ve Ateş cephesindeki tüm hesapları değiştirdi.

Çatı Katı Aşk 7. Bölüm Fragmanı

Çatı Katı Aşk 7. Bölüm Konusu

Ayşen ve Ateş, partiden fırsat bulup konuşmaya başlarlar. Ateş, Ömer hakkındaki gerçekleri anlatmaya çalışır; fakat Ayşen, onu dinlemez ve düşüncelere dalar. Düşüncelerinde Ateş’e güvenmediği geçmektedir; ama Ayşen, ona güvenmeyi, onunla güzel zamanlar geçirmeyi çok istemektedir. Ateş, düşünceleri okuyabilen birisi olsaydı, Ayşen’i bu kıskaçtan kurtarabilecektir.

Çatı Katı Aşk 6. Bölümde Neler Oldu?

Ayşen’in evlilik kararından sonra Demir ve Süheyla kardeşlerinin bu kararı vermesinin altında başka bir sebep olmasından şüphelenir. Ayşen’in sırf kendisine inat olsun diye Ömer’e evet dediğini düşünen Ateş ise, ne olursa olsun Ayşen’i yolundan döndürmeye ve sevmediği bir adamla evlenmesini engellemeye çalışır.

Diğer yandan Demir’le bir sonraki adımı atmak isteyen Sevda, Yasemin’in engelleriyle karşılaşır. Yasemin’in çatı katını kurtarmak için başladığı oyun Demir’i kıskanma aşamasına gelince Demir yaşananlara daha fazla dayanamaz ve Yasemin’le yüzleşmeye karar verir.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık