Elkızı 9. Bölüm

Elkizi-Bolum-9

Fox ekranlarının sevilen dizisi Elkızı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Elkızı 9. Bölüm ile 18 Aralık Cumartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cumartesi akşamları Fox ekranlarında yayınlanan Elkızı bölümleri her hafta izleyiciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Başarılı oyuncu kadrosu ve güçlü konusuyla kısa sürede izleyiciler tarafından tam not Elkızı dizisi son bölümünde; Zeliha’nın gelişiyle bütün dengeler değişir. Ezo için hayat bambaşka bir hal alır. Öldü bildiği annesi yaşıyordur.

Yönetmenliğini Feride Kaytan’ın, yapımını NTC Medya’nın ve yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, başrolünde başarılı oyuncu Sevda Ergici’nin yer aldığı Elkızı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Elkızı 9. Bölüm Fragmanı

Elkızı 8. Bölüm Özeti

Ezo; annesine kavuşmuştur ama hiçbir şey umduğu gibi değildir. Bunca zaman kim saklamıştır annesini? Selçuk ise bir yandan sevdiği kadının dönüşüyle içinde kopan fırtınaları dindirmeye çalışırken bir yandan da Zeliha’ya bunu yapanların peşine düşmüştür. Çemberin daraldığının farkında olan Cavidan, şüpheleri kendi üzerinden uzaklaştırmak için çok tehlikeli bir karar alır. Nermin bu sırada bambaşka bir tehditle uğraşıyordur – Cemal! Harun’un da dahil olduğu büyük bir suçla hayatları allak bullak olur. Songül ise kendisini birden Ali’nin yanında hem de en zor anında destekçisi olarak bulmuştur. Ali’nin ise aklı da kalbi de Ezo’dadır. Artık susmayacaktır Ali. Ezo’ya içinde ne varsa döker. Ezo için bir başka şok da bu olur. Dünyası başına yıkılan Harun’a bir başka darbe de Ezo’dan gelir. Her şey arap saçına dönmüştür. Tüm bu duygusal depremlerin arasında Ezo da hayatına dair, hislerine dair kesin kararlar almıştır.

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık