Friends The Reunion ile Ekranlara Geri Döndü

Friends-yeniden

Beklenen geldi çattı ve yıllar sonra Friends ekibi ekranlara geri döndü. Corona virüs salgını nedeniyle çekimleri ertelenen ve hayranlarının uzun zamandır beklediği, fenomen dizi Friends’in özel bölümü bu hafta yayınlandı. 1994’ten 2004’e kadar dünyanın dört bir yanında yaşayan birçok insanın hayatına dokunan Friends, New York’ta yaşayan ve henüz 20’li yaşlarında olan altı sıkı dostun yetişkinliğe ve gerçek hayata adım atarken yaşadıkları zorlukları, bu zorluklarla mücadele ederken birbirlerine sımsıkı bir bağ ile bağlanmalarını konu alıyor. Dostluğun herkes için en samimi hâlini anlatan dizi, şimdi ise Friends: The Reunion isimli bölümüyle aradan geçen 10 yıldan sonra yeniden seyircisiyle buluştu.

Aradan yıllar geçmesine rağmen günümüzde hala izlenen efsane dizi Friends yıllar sonra tekrar bir araya gelmesi ile yapılan özel bölümü Friends The Reunion izleyicilerden büyük ilgi görüyor. Başrollerinde Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matt Le Blanc, Matthew Perry ve David Schwimmer’in rol aldığı Friends 1994-2004 yılları arasında 10 sezon çekilmişti. 17 yıl sonra Friends dizisinin oyuncuları bir araya geldi ve Friends Özel Bölümü’nü (Friends Reunion Special) çektiler. Hayranların, yıllardır beklediği bu bölüm nihayet 27 Mayıs’ta HBO Max’te yayınlandı. Yayınlanır yayınlanmaz özel bölümü izlemeye başlayan hayranlar, sosyal medyada gözyaşlarına boğulduklarını anlatan paylaşımlar yaptı.

104 dakika süren bu özel bölüm, sabah 08:00’den itibaren Birleşik Krallık’ta yayınlanmaya başlandı ancak birçok izleyici, izlemek için 20: 00’de TV’de yayınlanana kadar bekledi.

Bölümü izlemeye başlayan birçok hayran, “ilk on dakikasından itibaren ağlamaya başladım” mesajları paylaşmaya başladı. Ancak ağlamaya başlayan sadece hayranlar değildi. Özel bölümün daha ilk dakikalarında, yıllar önce çekim yaptıkları sete gelen Jennifer Aniston, içeri girer girmez ağlamaya başladı. Altı Friends üyesi, yıllar sonra ilk kez şovun orijinal setinde yeniden bir araya geldi ve izleyiciler kadar yıldızlar için büyük bir andı. Bölüm sırayla oyuncuların sete gelmesiyle başlıyor. Sette birbirini gördükten sonra duygusal anlar yaşayan oyunculardan ilk gözleri dolan Aniston oldu. Friends’in Rachel’ı daha ilk dakikalarda, “mendil kutusu nerede?” diye sordu.

FRİENDS REUNION NE ZAMAN, HANGİ KANALDA?

Friends Reunion, 27 Mayıs 2021’de HBO Max’ta yayına girdi.

FRİENDS REUNION NASIL İZLENİR?

Friends Reunion resmi yapımcısı HBO Max Türkiye’de yayın hizmeti sunmuyor. Türkiye’de henüz herhangi bir yayıncı yapımın yayın haklarını satın almadı dolayısıyla Friends Reunion’ı şuanda Türkiye’den izlemek mümkün değil.

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık