Hercai 45. Bölüm

Hercai-bolum-45

ATV ekranlarının Cuma akşamlarında damga vuran dizisi Hercai, yeni bölümü ile devam ediyor. Hercai 45. Bölüm ile 30 Ekim Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin sevilen dizisi Hercai 44. bölüm dün akşam izleyiciyle buluştu. Reyyan ve Miran’ın ölümle yüz yüze geldiği 44. bölümde Azize’nin müdahalesi sonrasında Reyyan ve Miran, ölümle yüz yüzedir. Miran’ın uçurumdan düştüğünü gören Reyyan, bir an bile tereddüt etmeden sevdiği adamı kurtarmak için peşinden koşar.

Hercai 45. Bölüm Fragmanı

Hercai 45. Bölüm 2. Fragmanı

Hercai 44. Bölümde neler Oldu?

Reyyan, Miran’ı kıyaya çıkarır ancak Miran’ın durumu kritiktir. Bir yandan peşlerinde kimin olduğunu anlamaya çalışan Reyyan, diğer yandan sevdiğini hayatta tutmak için var gücüyle çabalar. Miran’ı ailesi ve evlatları için tehdit olarak gören Cihan ise Reyyan’ın Miran’la kaçtığını düşünür. Bunun üzerine tüm köprüleri yakan ve her şeyi göze alan Cihan, Reyyan ve Miran’ın peşine düşer. Aslan, Azize’yle ilgili şaşırtıcı bilgilere ulaşırken Hazar ve Zehra’yı doğuma gitmek üzere çıktıkları yolda acı bir sürpriz beklemektedir.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık