Kefaret 2. Bölüm

FOX ekranlarının yeni dizisi Kefaret ilk bölümü ile ekranlara geldi. Kefaret 2. Bölüm ile 29 Kasım Pazar akşamı Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Kefaret ilk bölümüyle 22 Kasım akşamı FOX TV’de yayınlandı. Kefaret dizisi ilk bölümüyle izleyiciyle buluştu. Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’ın başrolünü üstlendiği dizi ilk bölümüyle büyük ilgi toplayan Kefaret dizisinin izleyicileri şimdiden Kefaret 2. bölüm fragmanını araştırıyor. Dizinin ilk bölümüne Sinan’ın Zeynep için arabasını satması damga vurdu.

Kefaret 2. Bölüm Fragmanı

Kefaret 1. Bölüm Özeti

Bir kasaba lisesinde öğretmenlik yapan ve doktor kocası Ahmet ve iki küçük çocuğu ile mutlu bir hayat sürdüren Zeynep’in rüya gibi yaşamı kızının ortadan kaybolması ile bir anda cehenneme dönecektir. Zeynep bir bir elindeki her şeyi yitirirken İstanbul’dan atanan başarılı genç komiser Sinan sayesinde umudunu asla yitirmeyecek ve hayata sımsıkı tutunma gücü bulacaktır. Kızını bulabilmek için her yolu denemesine rağmen bir sonuca ulaşamayan Zeynep sonunda çılgınca bir eyleme kalkışır ve hiç beklemediği bir gerçekle karşı karşıya kalır.

Sıradaki içerik:

Kefaret 2. Bölüm