Kırmızı Oda 60. Bölüm

Kirmizi-Oda-Bolum-60

TV8 ekranlarının ssevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kırmızı Oda 60. Bölüm ile 11 Şubat Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda bölümleri her hafta TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kırmızı Oda 59. bölümde delikanlı Sadi geri dönüyor. Binnur Kaya ve Erkan Petekkaya ve en son Melis Birkan’ın katıldığı Kırmızı Oda dizisi Cuma akşamları ekranlara geliyor.

Kırmızı Oda 60. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kırmızı Oda 60. Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda 59. Bölüm Özeti

Sadi, geçmişte kendini verdiği sözleri bir bir hatırlar ve bunlarla yüzleşir. Dara’nın çocukluğuyla alakalı anlattıkları derinleşir. Terapiye ara verdikten sonra mahcup bir şekilde Doktor Hanım’ı ziyaret eden dara (Gökhan Özoğuz), yaşadığı ikileme rağmen abisi ile geçmişte yaşadıklarını anlatmaya devam eder. Abisinin hayata veda ettiği geceyi de anlatan Dara’nın, uyku probleminin kaynağı da ortaya çıkar.

Uzun bir aradan sonra klinikten tekrar randevu alan Sadi (Erkan Petekkaya) Kırmızı Oda’ya geri döner. Babasının hapishaneden çıkması ile dengesi şaşan Sadi, onunla yüzleşmeye gittiğinde babasının avukatı Nazgül (Melis Birkan) ile tanışır. Sadi babasının peşine düşmekten vazgeçmez. Çünkü geride bıraktığı hayatının gölgesinden ve kalbindeki öfkeden bir türlü kurtulamaz.

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık