Kuruluş Osman 38. Bölüm

Kurulus-Osman-Bolum-38

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman yeni bölümüyle devam ediyor. Kuruluş Osman 38. bölüm ile 16 aralık Çarşamba akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

Kuruluş Osman 37. Bölüm ile dün akşam ATV ekranlarında yayınlandı. Kulucahisar Kalesi’nin fethedilmesi ve Bala Hatun’un Targun’la ilgili gizlenen sırrı öğrenmesi Kuruluş Osman’ın 9 Aralık tarihli son bölümüne damga vurdu. Tüm bunların ardından Kuruluş Osman’ın yayınlanan yeni bölüm fragmanında Savcı Bey’in söylediği “Yarın kardeş kanı dökmeye hazır olun.” sözleri dikkat çekti.

Kuruluş Osman 38. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=7AKxJJ64WsM”]

Kuruluş Osman 38. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/embed/NZrgAcRyvpA”]

Kuruluş Osman 37. Bölüm Özeti

Nikola kendisini Yavlak Arslan’ın düzenlediği toplantıda beklerken, yoluna tuzak kuran Flatyos’un da yokluğundan faydalanarak Kulucahisar Kalesi’ni yeniden eline geçiren ve Kayı bayrağını surlara diken Osman Bey, bu başarısıyla Savcı Bey ve Dündar Bey’i telaşa sürüklüyor. Osman Bey’in Kayı Obası’nı ateşe attığını iddia eden Savcı Bey kardeşi ile yollarını ayırırken; Yavlak Arslan, Cerkutay’ın Osman Bey’in eline geçtiğini öğrenince kurduğu tuzağın kendisini vuracağını anlayarak harekete geçiyor. Bala Hatun, Osman Bey’le evliliğe hazırlamaya çalıştığı Targun Hatun’la kılıçların çekildiği bir yüzleşme yaşıyor. Kulucahisar’ı kaybeden Nikola’nın hamlesi ne olacak? Osman Bey, Targun Hatun babasını kurtarabilecek mi?

Bala Hatun, Targun Hatun’la ilgili gerçeği öğrenecek mi? Ertuğrul Bey, vasiyetini açıklayacak mı? Yavlak Arslan; Geyhatu’nun gerçekleri öğrenmemesi için nasıl bir hamle yapacak? Savcı Bey, beylik yarışında Osman Bey’i önüne geçmek için ne yapacak? Hazal Hatun, Dündar Bey’in beylik hayalini canlandırabilecek mi?

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık