Kuzey Yıldızı İlk Aşk 35. Bölüm

Kuzey-Yıldızı-İlk-Aşk-bolum-35

Show TV’nin sevilen romantik komedi dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 35. Bölüm ile 10 Ekim Cumartesi akşamı Show TV’de.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 3 Ekim Cumartesi günü yayınlanan 34. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci’nin paylaştığı dizinin son bölümünde Kuzey son çare olarak Yıldız’ı kaçırmaya karar verirken pampaları da ona yardım ediyor. Bulut’un, Kuzey’in kızlarının odasına girmesi gerilimi artırırken ne planladığı merak ediliyor. İşte yeni bölüm fragmanı.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 35. Bölüm Fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 35. Bölüm 2. Fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34. Bölümde Neler Oldu?

Kuzey, kazadan Işıl’ın yardımıyla kıl payı kurtuldu. Önüne çıkan ve onu öldürmeye çalışan kişinin kim olduğuna dair hiçbir fikri yoktu. Kuzey, yaşadığı bu felaketten kurtulur kurtulmaz soluğu yine mavişinin yanında aldı ancak bu sefer tek değildi. Kazadan kurtulmasına yardımcı olan Işıl’la birlikte Yıldız’ın çalıştığı restorana gitti. Kuzey’i karşısında bir başkasıyla gören Yıldız kıskançlık krizine girdi. Sefer, Nahide, Kamer, Poyraz ve Pembe ekibi hazineye kavuşsa da bu sefer altınları nerede saklayacağız derdine düştü.

Nahide ve Pembe, altınlara gözcülük yapmak için mücadele etti. Sefer ise gördüğü kabusun etkisiyle altınların lanetli olduğuna inanarak, sahibine geri vermeye karar verdi ancak Nahide ve Pembe’nin gözetimdeki altınları almak hiç kolay değildi. Bunun için plan yapan Sefer, altınları almanın bir yolunu buldu. Altınları alıp tam kaçacağı sırada ise karşısına Poyraz ve Kamer çıktı. Poyraz ve Sefer arasında yaşanan kavgada Kamer, altınları alıp Yaşar ve Sefer’e götürdü. Bulut ise Kuzey’e karşı kurduğu tuzakla amacına ulaşamasa da Yıldız için her yolu denemeye devam ediyordu. Bulut, Yıldız ve Bahar’la beraber kumsala inip tam Kuzey’in karşısında piknik yaptı. Yıldız ile Bulut’un samimiyetini gören Kuzey çıldırdı. İki inatçı aşığın birbirini kıskandırma çabaları ekran başındakilere eğlenceli anlar yaşatırken finalde Şule’nin gelmesi gerilimi yine artırdı. Söylediği ağır sözler en sonunda Yıldız’ı çileden çıkardı. Şule’yi denizin dibine iten Yıldız’ın “Yeter!” diye haykırışı tüm Ordu’da yankılandı.

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık