Sen Çal Kapımı 21. Bölüm

sen-cal-kapimi-bolum-21

Ekranların sevilen romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümü ile devam ediyor. Kerem Bursin ve Hande Erçel’in başrollerinde oynadığı Sen Çal Kapımı 21. bölüm ile 5 Aralık cumartesi akşamı Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Sen Çal Kapımı 20. Bölüm ile 28 Kasım Cumartesi akşamı ekranlara geldi. Sen Çal Kapımı 20. son bölümde; Serkan, Eda’ya, anne-babasını kaybettiği kazada Alptekin’in de ihmalinin olduğunu anlatır. Bu ağır yük sebebiyle ayrılmıştır Eda’dan… Eda, Alptekin’le yüzleşmeye gider. Taşeron firmanın başındaki kişi cezasını çekmiştir.

Sen Çal Kapımı 21. Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı 21. Bölüm 2. Fragmanı

Sen Çal Kapımı 20. Bölüm Özeti

Öğrendikleriyle ne yapacağını bilmeyen Eda, her şeyi geride bırakıp kızlarla uzaklara gider. Serkan ise bu süre içinde evinden çıkmaz, kimseyle görüşmez, işiyle ilgilenmez. İki âşık, kendi köşelerine çekilir ve ne yapacaklarını düşünürler. Eda şehre geri döndüğünde, Serkan da bütün gücünü toplayıp evinden çıkar ve onunla konuşmaya çalışır. Eda, babasının yaptığı hatanın Serkan’ın sorumluluğu olmadığını bilmektedir; ancak konuyla yüzleşmek yerine Eda’yı terk etmeyi tercih etmiştir.

Serkan, bir ilişki yürütmeyi bilmiyordur ve öğrenemeyecektir. Eda, Serkan’la iş ilişkisini nasıl yürüteceğine dair bir sözleşme hazırlar ve Serkan okumadan imzalar. Hâl böyleyken devreye Aydan girer. Dernekte yürütülen eğitime muhtaç kız çocuklarına yardım projesine ikisini birden dahil eder. İki âşığı yan yana getirmek, kopmalarını engellemek adına harekete geçer.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık