Shameless 11. Sezon Tarihi Belli Oldu

shameless-sezon-11

10 sezondur ekranlara gelen ve büyük beğebi ile izlenen Shameless dizisinin 11. sezon başlama tarihi belli oldu. Ayrıca Shameless 11. sezon dizinin final sezonu olacak.

Shameless’ın 11. ve final sezonu için prömiyer tarihi açıklandı. Showtime, popüler komedi dizisi Shameless’ın 11. ve son sezonunun 6 Aralık Pazar günü yayınlanacağını duyurdu. Ekranların en uzun soluklu komedi dizilerinden biri olmayı başaran Showtime dizisi Shalmess 11. sezonun ardından ekranlara veda ediyor olacak.

26 Ocak’ta 10. sezon finali ile Showtime ekranlarında yayınlanan Shameless dizisi, 6 Aralık günü yeni sezonu ile tekrar izleyicileri ile buluşuyor olacak. Dizinin son sezonu, Gallagher Ailesi’ni ve Güney Yakası’nı, Covid salgını ve diğer meselelerle bir dönüm noktasına taşıyacak ve bu noktada dizinin finalini izleyip, karakterlere veda edeceğiz.

Shameless 11. Sezon oyuncu kadrosunda ise; William H. Macy, Jeremy Allen White, Ethan Cutkosky, Shanola Hampton, Steve Howey, Emma Kenney, Cameron Monaghan, Christian Isaiah, Noel Fisher ve Kate Miner rol alacaklar. Paul Abbott tarafından kaleme alınan dizi, John Wells Productions ve Warner Bros. Television’la birlikte Bonanza Productions tarafından üretiliyor.

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık