Teşkilat 44. Bölüm

Teskilat-Bolum-44

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Teşkilat 44. Bölüm ile 24 Nisan Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Teşkilat bölümleri heyecan yaratan sahnelere tanıklık etmeye devam ediliyor. 17 Nisan Pazar akşamı ekranlara gelen Teşkilat dizisi reyting sıralamasında Total de 6,44 puan alarak 2. oldu. Teşkilat dizisinin 43. bölümünde; Serdar, Lucas’tan babasının yaşadığını öğrenmiştir. Tüm hayatı ve tüm geçmişi bir anda tuzla buz olur.

Teşkilat 44. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 44. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 43. Bölüm Özeti

Ekip, Lucas hamlesinden sonra Serdar’ı korumak için elinden geleni yapar ancak Alman istihbaratı çoktan Serdar’ın peşine düşmüştür. Diğer yanda Şirket, Yıldırım üzerinden uzun zamandır üzerinde çalıştığı Türk savunma sistemlerine karşı planladığı büyük planını devreye sokar. Bu planla ilgili istihbarat alıp derhal harekete geçen ekip, hiç beklemedikleri bir kişiden gelen yardımı alır. Bu yardım başta Halit olmak üzere tüm ekibi sarsacak olayları tetikleyicisi olacaktır.

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık