The Walking Dead 11. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

The-Walking-Dead-Sezon-11

AMC kanalı ile efsaneler arasına adını yazdıran zombi dizisi The Walking Dead final sezonu ile ekranlara veda ediyor. The Walking Dead 11. sezon ile final yaparak ekranlara veda edecek.

Pandemi nedeniyle 10. sezonunu gecikmeli olarak tamamlayan The Walking Dead dizisi için 11. sezon yayın tarihi belli oldu. 22 bölüme uzayan 10. sezonunu tamamlayan diziden yeni bir teaser video geldi. Karakterlerin ekranda görünmediği videoda gelecek sezonun 22 Ağustos’ta başlayacağı açıklanıyor. Sevilen zombi dramasının son sezonu 24 bölüm sürecek. Ayrıca 24 bölümden oluşacak olan final sezonunun ilk 8 bölüm ile başlayacağı açıklandı. Büyük bir ihtimalle ilk 8 bölümün ardından dizi ufak bir ara verecek. Dizinin final bölümü 2022’de yayınlanacak.

The Walking Dead, dün gece ekrana gelen sezon finalinde izleyicinin karşısına Negan’ı konu alan bir bölümle çıktı. Karakterin salgın öncesindeki hayatına da yer veren bölümde Negan’ın eşi Lucille olarak Jeffrey Dean Morgan’ın gerçek hayattaki eşi Hilarie Burton rol aldı.

The Walking Dead 11. Sezon tüm hızıyla devam ediyor.

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık