Those About To Die Dizisi

Usta aktör Anthony Hopkins'in, Roma İmparatorluğu'nun yükseliş döneminde Roma İmparatoru Vespasian'ı canlandırdığı yeni dizisi Those About To Die.

those-about-to-die

Those About to Die yani Türkçesiyle “Ölmek Üzere Olanlar” dizisi Peacock tarafından duyuruldu. Anthony Hopkins’in başrolünü oynadığı antik Roma destanı Those About to Die için yeni bir teaser yayınladı ve yayın tarihini de duyurdu: Tarihi dramanın prömiyeri 18 Temmuz Perşembe günü yapılacak ve 10 bölümün tamamı aynı anda yayınlanacak.

Aşağıda izleyebileceğiniz fragmanda Hopkins’in canlandırdığı karakter, “Tarihin anlatımı bir savaş tarihidir,” derken kılıç, bıçak, ok ve yay sallayan çeşitli asker ve savaşçıları görüyoruz. Hopkins’in karakteri, “Roma vatandaşları, bahislerinizi iyi oynayın,” diye uyarıyor, “çünkü yükselmek üzere olanlar var… ve ölmek üzere olanlar.”

Those About To Die dizisinin oyuncu kadrosunda, Anthony Hopkins‘in yanı sıra Iwan Rheon (Game of Thrones), Sara Martins (Death in Paradise) ve Tom Hughes’un (A Discovery of Witches) yer aldığı bir oyuncu kadrosu ile geliyor. Roland Emmerich (Independence Day) beş bölümü yönetecek ve yürütücü yapımcı olarak görev yapacak; Robert Rodat (Falling Skies) Daniel P. Mannix’in kurgusal olmayan kitabına dayanan ilk üç bölümü yazacak.

Those About To Die dizisinin konusu ise, gösteri odaklı gladyatör müsabakalarının yozlaşmış dünyasında geçen, Antik Roma’nın daha önce hiç anlatılmamış bir yönünü keşfeden destansı bir drama – kitleleri eğlendirmenin kirli işi, mafyaya en çok istediklerini vermek… kan ve spor”. “Dizi, Roma İmparatorluğu’nun her köşesinden spor, politika ve hanedanlıkların patlayıcı kesişiminde çarpışan bir karakter topluluğunu tanıtıyor.”

Those About To Die dizisi 18 Temmuz Perşembe günü Peacock tarafından yayınlanacak. Amazon Prime Video’da “Those About to Die” dizisini Avrupa’nın çeşitli bölgelerinde yayınlamak üzere satın aldı. Servus TV, Avusturya için ücretsiz TV penceresini aldı. Prime Video’daki özel dağıtım penceresi dışındaki ücretsiz TV hakları için Avrupa’daki çeşitli lisans sahipleriyle görüşmeler devam ediyor. Diğer ön satışlar daha sonraki bir tarihte duyurulacaktır.

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık