His Dark Materials 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

His-Dark-Materials-2-sezon-izle

HBO ve BBC ortak yapımı olan His Dark Materials 2. sezonu ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. His Dark Materials’ın 2. sezonundan yeni fragman yayınlandı. His Dark Materials 2. sezon, 16 Kasım’da izleyici ile buluşacak.

İlk sezonu, 3 Kasım 2019 tarihinde yayınlanmaya başlayan His Dark Materials dizisi yeni sezon bölümleri için gün sayıyor. Philip Pullman’ın Karanlık Cevher serisinden esinlenen dizi ikinci sezonunda kitaplarda en önemli silahlardan birisi olan The Subtle Knife’ı (Keskin Bıçak) ekrana taşıyacak. Dafne Keen, James McAvoy, Ruth Wilson, Clarke Peters, Ariyon Bakare, Georgina Campbell ve Lin-Manuel Miranda gibi birbirinden değerli oyuncuların kadrosunda yer aldığı His Dark Materials dizisinin konusu ise; büyü kurallarının karar sürdüğü bir kâinatta kayıp bir çocuk vakasını inceleyen minik Lyra, büyük bir sırrın perdelerini aralıyor. Öksüz gelişen Lyra’nın dünyası amcasının uzun bir zaman sonra kuzeyden dönmesi ile beraber altüst oluyor.
Coulter’in desteği ile Roger’ı tespit etmeye odaklanıyor. Kadın Coulter ve Majisteryum’dan kaçmaya devam eden Lyra, hiç ummadığı bir yerden destek alıyor.

His Dark Materials dizisi 2. Sezon bölümleri 16 Kasım’da yayınlanacak. Dizinin 2. sezon fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

His Dark Materials 2. Sezon Fragmanı

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık