1. Anasayfa
  2. Öneriler

TJK Tv İle Sporun Farklı Alanlarına Dalış Yapın


0

TJK Tv İle Sporun Farklı Alanlarına Dalış Yapın

Ülkemizde, henüz tam anlamıyla bir spor kültürünün oluşmadığını kolaylıkla söyleyebilsek te, bu konuda hatırı sayılır gelişmelerin yaşandığı da yadsınamaz bir gerçektir. Dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi, Türkiye içinde de en çok takipçisi olan ve erişimi en kolay olan spor dalı futboldur. Yayın hakları yüz milyon dolarlar ile ölçülen bu spor dalında, son zamanlarda yaşanan olumsuz gelişmeler, belki de sporseverlerin, uluslar arası arenada çok daha başarılı olduğumuz bazı spor dallarını keşfetmesini sağlamıştır. Basketbol, voleybol gibi sporlarda, uzun yıllar büyük başarılar elde etmiş olsak ta, izleyici kitlesi hiç son yıllarda ki kadar büyük rakamlara ulaşamamıştır. Ancak bunun yanında bazı spor dalları, sahip oldukları büyük geçmişe rağmen halen yeterli ilgiyi görememektedir. Bu sporların başında belki de at yarışları gelmektedir. Bu spor dalının, tjk tv isimli, kendine ait bir kanalı olmasına ve kendi içerisinde büyük bir hayran kitlesine ulaşmasına rağmen, genel manada büyük bir izleyici kitlesine sahip olduğunu söylemek oldukça güçtür.

Bunun en büyük nedeni ise, tjk tvnin, yalnızca özel bir dijital platform ya da uydu üzerinden yayın yapmasıdır. Hal böyle olunca, evinde bu özel platform ya da uydu alıcısı olmayanlar, tjk tv canlı yayınını izleyememekte ve at yarışları çok daha büyük kitlelere ulaşamamaktadır. Oysa at yarışlarının kendine has dünyası, sahip olduğu ritüeller, efsane jokeyler, şampiyon safkanlar ve çok daha fazlası, geniş bir izleyici kitlesini hak etmektedir.

Neyse ki, şimdi sitemiz sayesinde, tjk tv izle özelliğini kullanarak, at yarışlarının gizemli ve coşkulu dünyasına kendinizi kaptırabilirsiniz. Tamamen halka açık bir mecrada, ücretsiz olarak, günün her saati ve mobil cihazlar ile olan uyumu sayesinde, site üzerinden at yarışlarını ve tjk tvyi kolayca izleyebilirsiniz. İnternet dünyasının sahip olduğu büyük kolaylıklar sayesinde, televizyon ve tjk tv izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Siz de hemen sitenin konuyla ilgili sekmesini tıklayarak, sadece birkaç saniye içerisinde, tjk tvnin canlı yayınına bağlanabilir ve at yarışı heyecanına kendinizi kaptırabilirsiniz.


tjk tv canlı izlemek için tıklayınız

Tavsiye edilen canlı tv sitesi: http://www.canlitv.net/

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir