1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


 

Teknoloji çağı ile birlikte insanlar sadece ülkelerinde değil dünyanın her yerindeki haberlerden, olaylardan, filmlerden ve dizilerden bir tık ile haber alabilmektedir. Bizde bunu amaç edinerek ülkemizde ve dünyamızda yayınlanan diziler hakkında incelemeler, haberler ve tanıtımlar ile karşınızdayız.

Ayrıca sitemizde yabancı dizi bölüm incelemeleri, yabancı diziler hakkında dizi haberleri, dizi tanıtımları ve yerli diziler hakkında haberlere ulaşabilirsiniz. Kendi yorumlarınızı da ekleyerek söyleşilerde, eleştirilerde bulunabilirsiniz.

Yine sitemizde yerli dizi ve film sektöründen gelişmeleri bulmanız mümkün. Her geçen gün gerçekleşen magazinsel olaylar ile birlikte yerli yabancı dizi film sektörü bir çok olaylara gebe oluyor. Amacımız kullanıcıları bu bilgiler ile anında haberdar etmek.

ÖNEMLİ HATIRLATMA:

Sitemizde film, dizi, tv programları, kültür sanat gibi alanlarda kullanıcıları bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır.

2016 yılında kurulan sitemiz her geçen gün yeniliklerle kullanıcılarına dahada yenilikleri sunmaya devam etmeyi benimsemiştir.

Yönetim

Site Sahibi 

Muharrem Karakuş

Yazarlar

Deniz Şenaltı, Kadir Gülgen, Derya Fındıklı, Ceyhun Mutlu

Site Yazılımı: 

Wordpress yazılımı üzerine kurulan sitemiz lisanslı olarak BirPortal teması kullanılmaktadır.

Site Kategorisi :

Dizi Haberleri, Yerli Dizi Haberleri, Yabancı Dizi Haberleri, Sinama Haberleri, Kültür ve Sanat haberleri paylaşımı.

Adres:

Fatih mahallesi Menekşe sokak No: 23 ESKİŞEHİR

Herhangi bir sorunuzda iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir