1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Fatmagül’ün Suçu Ne Avrupa’yı Sallamaya Devam Ediyor

Fatmagül’ün Suçu Ne Avrupa’yı Sallamaya Devam Ediyor
0

Koronavirüs günlerine yurt dışında 5 dizimiz çok ilgi görüyor! Tüm dünya koronavirüs pandemisi nedeniyle büyük değişim geçiriyor. Televizyon sektörü de bu dönemde hazır, hemen yayınlanabilir içerikleri önce çıkardı. Dünyanın farklı ülkelerinde daha önce yayınlanan Türk dizileri, yeniden izleyici ile buluşuyor.

Türk dizilerine ilginin artmasının en önemli nedeni de hemen yayınlanabilir olması. Kanal D International’ın başında bulunan Kerim Emrah Tuna, en çok ilgi gösterilen diziler hakkında detay verdi.

Bugüne kadar yayınlandığı her ülkede olay olan Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi, Türk dizilerinin gurur kaynağı. Baş köşede hep bu dizi var. Çünkü her yayınlandığı ülkede başarılı sonuçlar alıyor.

Kerim Emrah Tuna ile konuşan, Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu şu detaya dikkat çekti: “Kanal D dizi kütüphanesi, Türkiye’nin tartışmasız en zengin olanlarından. Baş köşedekilerden biri Fatmagül’ün Suçu Ne?”

Amazon da dijital platformunu geliştiriyor. Amazon Prime’a Kanal D dizileri de giriş yaptı. 5 Türk dizisi Amazon Prime tarafından talep edildi.

Geçmişin başarılı işleri yeni dönemde de dizi ihracatını sırtlayacak. Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinin yanı sıra; Aşk -ı Memnu hala çok ilgi görüyor.

Elveda Derken isimli Ece Uslu ve Burcu Kara’nın başrolündeki diziye de ilgi var. 14. sezonundaki Arka Sokaklar dizisine de yurt dışında ilgi olduğunu öğreniyoruz.

Bir de Zalim İstanbul… Henüz tamamlanmadı, 4 bölüm daha çekilecek. Ama şimdiden 40’a yakın ülke yayıncısı bu diziyi istiyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir