Aykut Enişte 2 Filmi Ekranlarda
0

2019 yılında Aykut Enişte filmi ile büyük başarı yakalayan ekip Aykut Enişte 2 filmi ile tekrar izleyicilerle buluşuyor. Yapımını BKM’nin üstlendiği Aykut’un yeni hikayelerine şahit olacağımız Aykut Enişte 2 filmi 3 Aralık’ta vizyona giriyor.

Yönetmenliğini Onur Bilgetay’ın yaptığı Aykut Enişte 2 filminin senaryosunu Giray Altınok ve Muammer Tali’yle birlikte başrol oyuncusu Cem Gelinoğlu kaleme aldı. Komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Müfit Kayacan, Lale Başar, Selen Domaç, Nezaket Erden, Ecrin Moğultay, Güler Ökten, Ahmet Ak, Ali İpin, Ali Çelik, Oğuz Kara ve Kerim Ertekin yer alıyor.

Gülşah’la evlenmek için gün sayan Aykut, Atabeyoğlu Ailesi’nin hayırsız damadı ve müstakbel bacanağı Talat’ın ortaya çıkmasıyla kendini hiç istemediği bir maceranın ortasında buluyor.

Aykut Enişte 2 Fragmanı

3 Aralık Cuma günü itibarıyla sinema salonlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanan ve yapımını BKM’nin üstlendiği ‘Aykut Enişte 2’ için pazartesi akşamı Kanyon’da özel bir gösterim düzenlendi. Geceye, filmin oyuncuları ve ekibin yanı sıra; Aslı İnandık, Ebru Cündübeyoğlu, Talha Karcı, Gökçe Özyol, Berkay Tulumbacı, Aziz Aslan, Atakan Çelik, Mahir İpek, Canbay & Wolker, Oğuzhan Uğur, Gökhan Türkmen, Mesut Süre, Cem İşçiler, Eylem Şenkal, Bilal Hancı ve Fatih Yasin katılanlar arasındaydı.

Gösterim öncesi düzenlenen basın toplantısında Aykut Enişte karakterini canlandıran Cem Gelinoğlu, “Böyle bir kalabalık görmeyi gerçekten özlemişiz. Bu filmi çok büyük emeklerle, gönlümüzü koyarak çektik. İkinci film de insanların gönlünde yer bulsun diye umarak çektik. Herkes çok gülecek. Çok heyecanlıyız.” ifadelerini kullandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir