1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alparslan Büyük Selçuklu 5. Bölüm

Alparslan Büyük Selçuklu 5. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Alparslan Büyük Selçuklu 5. Bölüm ile 6 Aralık Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarının yeni dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu 4. bölümde bu hafta, Bizans’ın kendi içindeki gerilimi, Vaspurakan katliamının belirsizliği ve Yannis’in arma meselesi yüzünden daha da yükselir. Yannis’i almak için girdiği kalede, atabeyi Hasan’ın esir düşmesine mani olamayan Alparslan, bunun hesabını Sultan Tuğrul’a nasıl verecektir?

Alparslan Büyük Selçuklu 5. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Alparslan Büyük Selçuklu 5. Bölüm Fragmanı

Alparslan Büyük Selçuklu 4. Bölüm Özeti

Yannis’i almak için girdiği kalede, atabeyi Hasan’ın esir düşmesine mani olamayan Alparslan, bunun hesabını Sultan Tuğrul’a nasıl verecektir? Hasan’la geçmişten kalan bir hesabı olduğunu anladığımız Kekavmenos onunla ilgili yaptığı özel planı devreye sokar. Alparslan’ın Vaspurakan’da kapana kısılmasını sağlayan Bozan ise, makamının elinden alınmasının hesabını sorma niyetindedir. Bizans’ın kendi içindeki gerilimi, Vaspurakan katliamının belirsizliği ve Yannis’in arma meselesi yüzünden daha da yükselir. Babasının esir düştüğünü gören Akça, onun için bir şeyler yapmak zorundadır. Sultan Tuğrul’un zindana koydurduğu Alparslan, atabeyi Hasan’ı kurtarmak için bir şey yapabilecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir