1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Evlilik Hakkında Her Şey 16. Bölüm

Evlilik Hakkında Her Şey 16. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 16. Bölüm ile 25 Ocak Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamları ekranlara gelen sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile heyecanı üst seviyede tutmaya devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 15. bölümünde; Sanem, hırsızlık yaparken yakalandı ve çok utandı. Nazan ise beklenmedik bir hamleyle Çolpan ve Erman’ı içinden çıkması güç bir durumla karşı karşıya bırakacaktır.

Evlilik Hakkında Her Şey 16. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 15. Bölüm Özeti

Sanem, Ural’ın gitmesi ve Faruk’un ölümünün yarattığı duygusal tahribatla kendi yöntemleriyle baş etmeye çalışırken, dibe doğru çekildiğinden habersizdir. Güneş peş peşe yaşanan aksiliklerden kendisini sorumlu tutmaya başlar. Faruk’un ölmeden önce, Deniz’in kardeşleriyle yakın olması için kurduğu plan, Nazan’ın müdahalesiyle alt üst olur. Nazan beklenmedik bir hamleyle Çolpan ve Erman’ı içinden çıkması güç bir durumla karşı karşıya bırakacaktır. Azra, Sergen’i hastalık sürecinde yalnız bırakmamak için boşanmayı ertelemeye karar verir. Diğer taraftan Yıldırım ise Sergen’in oyunun bozmaya kararlıdır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir