1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Çağatay Ulusoy’lu “Terzi” Dizisinden İlk Fragman Geldi!

Çağatay Ulusoy’lu “Terzi” Dizisinden İlk Fragman Geldi!
0

Netflix platformu Türk yapımlarına bir yenisini daha ekliyor.Çağtay Ulusoy’un başrolünde oynayacağı Terzi dizisi için ilk fragman izleyenler ile buluştu. Terzi dizisi 2 Mayıs’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.

Genç ve yetenekli bir terzi olan Peyami’nin hikayesinin anlatıldığı dizide Peyami, dedesinin ölümünden sonra herkesten gizlediği babasının sorumluluğunu üstlenmek zorunda kalır. Bugüne dek uzak durduğu, çevresindeki herkesten gizlediği ne varsa yüzleşmek zorunda kalırken, geçmişin üzerindeki sır perdeleri de aralanır.

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, yeni dizisi Terzi ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Drama türünde olan ve yönetmenliğini Cem Karcı üstleniyor. “Terzi”nin oyuncu kadrosunda Salih Bademci, Olgun Şimşek ve Şifanur Gül gibi başarılı isimler yer alırken, dizinin senaryosunu Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın kaleme aldı.

Terzi dizisinin konusu ise; Yeteneğini büyükbabasından miras alan genç ve başarılı terzi Peyami, dedesinin ölümünden sonra herkesten sır gibi sakladığı, akli dengesi yerinde olmayan babası Mustafa’nın bakımını üstlenmek zorunda kalır ve en büyük sırrını İstanbul’daki hayatının tam merkezine yerleştirmeye mecbur kalır. İstismar edildiği bir ilişkiden canı pahasına kaçmakta olan Esvet, kendi sırlarıyla Peyami’nin ve Mustafa’nın hayatına girer.

İlginizi Çekebilir
Cocukluk-bolum-7

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir