1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

2019 Haziran Ayında Netflix Ekranlarında Neler Olacak?

2019 Haziran Ayında Netflix Ekranlarında Neler Olacak?
0

190’dan fazla ülkede dizi ve film keyfi yaşatan Netflix platformu Haziran 2019 için yayın listesii hazırladı. Black Mirror ve Dark gibi dizilerin yeni sezonları geri dönerken, Harry Poter seriside Netflix platgormunda yer almaya hazırlanıyor.

Netflix dizileri

Dark: 2. Sezon (21/6/2019)

Uğursuz Son Döngü’nün tarihi yaklaşırken Winden’da yaşayan aileler, kendi dünyalarının kaderinde önemli bir role sahip olduklarını keşfeder.

Black Mirror: 5. Sezon (5/6/2019)

Bir video oyunu bir dostluğun değişmesine neden olur. Bir sosyal medya şirketinde rehine krizi yaşanır. Bir genç, favori pop yıldızının yapay zekaversiyonuyla bağ kurar.

Marvel’s Jessica Jones: 3. Sezon (Çok yakında)
Jessica zeki bir seri katilin izini sürerken Trish yeni keşfettiği güçlerini dener. Malcolm ise ahlaki bir ikilemle boğuşur.

3%: 3. Sezon (7/6/2019)

Michele, Kara’da herkese açık olan, rüya gibi bir sığınak kurar, ama bir kriz patlak verince kendi seçim sürecini tasarlamak zorunda kalır.

Tales of the City (7/6/2019)

Orta yaşlı Mary Ann, San Francisco’ya ve geride bıraktığı eksantrik arkadaşlarına döner. Armistead Maupin’in kitaplarından uyarlanan filmin başrolünde Laura Linney var.

Black Spot: Season 2 (14/6/2019)

Ürkütücü bir ormanın yakınlarındaki bir Belçika kasabasında bir dedektif ve yeni gelen bir savcı, ağaçta asılı bulunan bir kadının ölümünü araştırır.

Arthdal Chronicles (11/6/2019)

Arth adı verilen efsanevi topraklarda kurulmuş olan Arthdal antik kentinde ve çevresinde yaşayanlar gücü ele geçirmek için rekabet eder.

Jinn (13/6/2019)

Bir kız, genç bir oğlan görünümündeki bir cini kazara serbest bıraktığında ikili, aynı zamanda dünyayı tehdit eden kadim bir karanlığı da serbest bıraktıklarını öğrenir.

Charité at War (14/6/2019)

İkinci Dünya Savaşı sırasında, Berlin’in Charité hastanesindeki hastalar ve personel Naziler, soyarıtımı ve ötenazi ile boğuşuyor.

Well Intended Love (14/6/2019)

Lösemi teşhisi konulan bir aktris, ilik naklini garantiye almak için genç bir CEO ile anlaşmalı evlilik yapar, ama aşk ve sırlar olayların akışını değiştirir.

Unité 42 (14/6/2019)

Özel siber suçlar birimini yönetmekle görevlendirilen dul bir polis, Belçika’ya korku saçan teknoloji kurdu suçluları yakalamak için eski bir hacker ile iş birliği yapar.

Leila (14/6/2019)

Karanlık bir gelecekte bir kadın, yıllar önce tutuklanmasının ardından izini kaybettiği kızını bölünmüş toplulukların unutulmuş hudut bölgelerinde arar.

Awake: The Million Dollar Game (14/6/2019)

Sunucu James Davis, 1 milyon dolarlık ödülü kazanma şansı için yarışan uykusuz katılımcılara bir dizi fiziksel ve zihinsel meydan okumada kılavuzluk eder.

Trinkets (Çok yakında)

Bu yetişkinliğe geçiş dizisinde farklı sosyal çevrelerden gelen üç ergen kız, ortak noktaları olan mağaza hırsızlığı sevgisi sayesinde alışılmadık bir arkadaşlık kurar.

Ad Vitam (21/6/2019)

Tıbbi teknolojinin insanların sonsuza dek genç kalmasını sağladığı bir çağda, bir polis ve 20’li yaşlarında asi bir kadın, yedi gencin toplu intiharını araştırır.

Girls Incarcerated: 2. Sezon (21/6/2019)

Kavgalar, dostluklar, flört, kurallar. Zaten dramla dolu olan ergen yaşamı, parmaklıklar ardında çok daha zorludur.

Mr. Iglesias (21/6/2019)

Stand-up fenomeni Gabriel Iglesias, başrolünü oynadığı bu dizide yetenekli ama uyumsuz çocuklara yardım etmeye çalışan babacan bir lise tarih öğretmenini canlandırıyor.

The Casketeers: 2. Sezon (21/6/2019)

Maorili cenaze kaldırıcıları Francis ve Kaiora Tipene ile çalışanları; özen, saygı ve güler yüz göstererek Polinezyalı ailelerin kayıplarıyla başa çıkmasına yardım eder.

Dope: 3. Sezon (28/6/2019)

Los Angeles’dan Rotterdam’a dünyanın her yerinde uyuşturucuya karşı verilen savaş devam ederken, kullanıcılar ve bağımlılar bu mücadelenin ortasında kalır.

Instant Hotel: 2. Sezon (28/6/2019)

Avustralyalı ev sahiplerinden oluşan takımlar, birbirlerinin evlerinde geceleyip yaşadıkları deneyime puan vererek en iyi Instant Hotel ünvanını kazanmak için yarışıyor.

Paquita Salas: 3. Sezon (28/6/2019)

90’larda İspanya’nın en iyi yetenek menajerlerinden biri olan Paquita, en büyük müşterisini aniden kaybeder. Şimdi çaresiz bir hâlde yeni yıldızlar aramaktadır.

The Chosen One (28/6/2019)

Ücra bir köyde yaşayanları aşılamak üzere Pantanal’a gönderilen üç genç doktor, kendilerini sırlarla dolu, izole bir topluluğun arasında kapana kısılmış hâlde bulur.

The Confession Tapes: 2. Sezon (21/6/2019)

Asla işlemediklerini iddia ettikleri korkunç suçları itiraf ettiler. Peki ama neden? Bu ilginç soru, dört yeni hikâyede ele alınıyor.

Vis a vis: 2. Sezon (28/6/2019)

Göreve yeni gelen baskıcı güvenlik şefi, Macerana ve Cruz del Sur’daki diğer mahkûmları hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapmaya zorlar.

Netflix filmleri

Oh, Ramona! (1/6/2019)

16 yaşındaki tuhaf genç Andrei, alımlı ancak soğuk okul arkadaşı Ramona’ya delicesine âşıktır. Ta ki tatildeyken göz alıcı otel çalışanı Anemona’yla tanışana kadar.

Alles ist gut (6/6/2019)

Patronunun kayınbiraderinin tecavüzüne uğrayan bir kadın, hayatını hiçbir şey olmamış gibi sürdürmeye çalışsa da geceler üzerine karabasan gibi çöker.

Rock My Heart (7/6/2019)

Kalp rahatsızlığı olan maceraperest bir genç kız, asi bir siyah atla bağ kurar ve hayatını tehdit eden hastalığa rağmen bir yarışa katılmak için ısrar eder.

Elisa & Marcela (7/6/2019)

1901’de İspanya’da, Elisa Sánchez Loriga adlı kadın, sevdiği kadın olan Marcela Gracia Ibeas ile evlenebilmek için erkek kimliğine bürünür. Gerçek olaylardan uyarlandı.

I Am Mother (7/6/2019)

İnsanoğlunu yeryüzünden silen bir felaketin ardından bir robot tarafından büyütülen genç kız, yüksek teknolojili sığınaklarına bir yabancının ansızın gelişiyle afallar.

Murder Mystery (14/6/2019)

Uzun zamandır bekledikleri Avrupa tatiline çıkan New Yorklu polis ve kuaför eşi, bir milyarderin yatında yaşanan anlaşılmaz cinayet olayını çözmeye çalışır.

Beats (19/6/2019)

Yolları Şikago’nun Güney Yakası’nda kesişen agorafobik hip hop dehası ve gözden düşmüş eski müzik menajeri, geçmiş sorunlarıyla yüzleşmek için birbirlerine destek olur.

Jaoon Kahan Bata Ae Dil (21/6/2019)

Bir Mumbai akşamında konuşmaları giderek daha iğneleyici bir hâl alan bir çifti portreleyen bu filmde gerilim hiç eksik olmuyor.

Shaft (28/6/2019)

FBI’da veri analizi uzmanı olan John Shaft Jr. bir arkadaşının şüpheli ölümünü araştırmak için, bir zamanlar çok başarılı bir dedektif olan babasından yardım ister.

Orijinal komediler

Miranda Sings Live…Your Welcome (4/6/2019)

Viral video yıldızı Miranda Sings ve gerçek hayattaki kişiliği Colleen Ballinger; müzik, espriler ve sihirbazlık numaralarıyla dolu bu gösteride sahneyi paylaşıyor.

Jo Koy: Comin’ In Hot (12/6/2019)

Komedyen Jo Koy, Hawaii’de sahne alıyor ve ada yaşamı, etnik köken, babalık ve daha fazlası hakkında samimi düşüncelerini paylaşıyor.

Adam Devine: Best Time of Our Lives (18/6/2019)

Komedyen ve aktör Adam DeVine, kendi memleketi Omaha, Nebraska’da son derece enerjik bir stand-up gösterisi sergiliyor.

Mike Epps: Only One Mike (25/6/2019)

Stand-up’çı; yaşlılıkta cinsel yaşam, striptiz kulübü tuhaflıkları ve çete atışmaları üzerine ilginç yorumlar ve yakası açılmadık hikâyelerle dolu yeni gösterisine hazır.

Daniel Sosa: Maleducado (27/6/2019)

Daniel Sosa bu ikinci stand-up gösterisinde çocukluğunu hatırlıyor, Meksika geleneklerinin derinliklerine iniyor ve “Coco” filminden bahsediyor.

Netflix orijinal belgeselleri

The Chef Show (7/6/2019)

Jon Favreau ve Roy Choi, başarılı şeflerle ve ünlü arkadaşlarıyla harika bir sohbet için bir araya geliyor ve birlikte leziz yiyecekler hazırlıyorlar.

Leaving Neverland (7/6/2019)

Michael Jackson tarafından çocukken cinsel istismara uğradığını iddia eden iki adam bu belgeselde iddiaları detaylandırarak anlatıyor.

The Black Godfather (7/6/2019)

Bu belgesel; Amerikan müzik sektörü yöneticisi, girişimci ve film yapımcısı Clarence Avant’ın hayatını ve geride bıraktığı mirası inceliyor.

Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese (12/6/2019)

Bob Dylan’ın 1975 sonbaharında gerçekleştirdiği Gürleyen Yıldırım Revüsü turnesini ele alan bu Martin Scorsese film deneyiminde gerçek ve efsane iç içe geçiyor.

The Alcàsser Murders (14/6/2019)

1992 yılında Alcàsser , İspanya’da üç gencin öldürüldüğü ve ulusu derinden sarsan cinayet olayına ilişkin soruşturmaya derinlemesine bir bakış.

Life Overtakes Me (14/6/2019)

Film yapımcıları, İsveç’teki travma geçirmiş sığınmacı çocukların koma benzeri bir duruma girmesine neden olan gizemli hastalık Teslimiyet Sendromu’nu inceliyor.

Exhibit A (28/6/2019)

Sözde bilimsel yöntemlerin gerçek sonuçları olacak biçimde nasıl kötüye kullanıldığını inceleyen bu suç dizisi, adli tıp bilimini mercek altına alıyor.

The Edge of Democracy (19/6/2019)

Gazeteciliği otobiyografiyle harmanlayan bir belgeselci, Brezilya’nın sorunlu siyasi geçmişini ve bunun ailesini nasıl etkilemeye devam ettiğini inceliyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir