Sadakatsiz 5. Bölüm
0

Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un başrollerinde yer aldığı Sadakatsiz dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Sadakatsiz 5. Bölüm ile 4 Kasım Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz izleyici tarafından merak ediliyor. Reytinglerde ilk ikiye girmeyi başaran Sadakatsiz’in 4. bölümünde yine heyecan doruktaydı. Asya’nın gözü kararmış bir şekilde başlattığı oyun nasıl sonuçlanacak? Asya, kayınvalidesi Saliha’nın yanından evine döndüğünde, kendini oğlu Ali ile beklenmedik bir konuşmanın içinde bulur. Ertesi gün aldıkları bir haber ise, Asya ile Volkan’ı derinden sarsar ve Asya’nın yeni bir karar almasına sebep olur. Bu yeni kararın sonunda tanık olduğu şey ise, Asya’nın gözünü karartacak, gizemli ve sert bir oyunun başlangıcı olacaktır.

Sadakatsiz 5. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 5. Bölüm 2. Fragmanı

Sadakatsiz 4. Bölümde Neler Oldu?

Sadakatsiz 28 Ekim Çarşamba yayınlanan yeni bölümde Volkan’dan boşanmak için delil toplamaya çalışan Asya, beklenmedik olayların içinde kalıyor. Yaşadığı ihanetin ağırlığı altında ezilse de bunu belli etmeden hayatına devam etmek zorunda olduğunu anlıyor. Oğlu Ali’nin bu durumdan en çok etkilenen kişi olacak olması da Asya’yı ayrıca yaralıyor.

Öte yandan intikam planları da yapan Asya, yavaş yavaş harekete geçmeye başlıyor.

Asya, kayınvalidesi Saliha’nın yanından evine döndüğünde, kendini oğlu Ali ile beklenmedik bir konuşmanın içinde bulur. Ertesi gün aldıkları bir haber ise, Asya ile Volkan’ı derinden sarsar ve Asya’nın yeni bir karar almasına sebep olur. Bu yeni kararın sonunda tanık olduğu şey ise, Asya’nın gözünü karartacak, gizemli ve sert bir oyunun başlangıcı olacaktır.

İlginizi Çekebilir
son-yaz-bolum-16

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir