Çukur 4. Sezon 37. Bölüm
1

Pazartesi akşamlarının en çok izlenen Show TV dizilerin Çukur 129. bölüm ile Pazartesi akşamları ekranlara geliyor. Çukur 4. Sezon 37. Bölüm ile 17 Mayıs Pazartesi akşamı yerine 24 Mayıs Pazartesi Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizisi Çukur, 128. yeni bölümüyle ekranlara geldi. İzlenme rekorları kıran dizinin yeni bölümüne Amca ile Koçovalılar arasındaki büyük hesaplaşma damga vurdu. Peki merakla araştırılan Çukur 129. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 128. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Çukur 4. Sezon 37. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=xwDhdLXVhnA”]

Çukur 4. Sezon 37. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=t5qMZ8kpxdI”]

Çukur 4. Sezon 36. Bölüm Özeti

Koçovalılar, bir kez daha ölüm acısıyla sınanırken; yaşananlardan kendini sorumlu tutan Vartolu büyük bir yıkım yaşayacak. Geçmişin hesapları tek tek kapanmaya başlarken, herkes hatalarının bedeliyle yüzleşmek zorunda kalacak.

Koçovalılar ve Çukur yeniden aile olmanın sınavını verirken; Amca kendini kurtarmak için planını devreye sokacak. Kenetlenen Koçovalı kardeşler, Amca’dan intikamlarını almak için harekete geçecek. Yaşanan aksiyon dolu anlar nefesleri keserken, Amca ile Koçovalılar arasındaki büyük hesaplaşmanın sonucu merakla beklenecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Ne güzel düğün yaptılar, bu dizinin bitecek olmasına çok üzülüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir