e
sv

Çukur 4. Sezon 37. Bölüm

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pazartesi akşamlarının en çok izlenen Show TV dizilerin Çukur 129. bölüm ile Pazartesi akşamları ekranlara geliyor. Çukur 4. Sezon 37. Bölüm ile 17 Mayıs Pazartesi akşamı yerine 24 Mayıs Pazartesi Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizisi Çukur, 128. yeni bölümüyle ekranlara geldi. İzlenme rekorları kıran dizinin yeni bölümüne Amca ile Koçovalılar arasındaki büyük hesaplaşma damga vurdu. Peki merakla araştırılan Çukur 129. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 128. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Çukur 4. Sezon 37. Bölüm Fragmanı

Çukur 4. Sezon 37. Bölüm 2. Fragmanı

Çukur 4. Sezon 36. Bölüm Özeti

Koçovalılar, bir kez daha ölüm acısıyla sınanırken; yaşananlardan kendini sorumlu tutan Vartolu büyük bir yıkım yaşayacak. Geçmişin hesapları tek tek kapanmaya başlarken, herkes hatalarının bedeliyle yüzleşmek zorunda kalacak.

Koçovalılar ve Çukur yeniden aile olmanın sınavını verirken; Amca kendini kurtarmak için planını devreye sokacak. Kenetlenen Koçovalı kardeşler, Amca’dan intikamlarını almak için harekete geçecek. Yaşanan aksiyon dolu anlar nefesleri keserken, Amca ile Koçovalılar arasındaki büyük hesaplaşmanın sonucu merakla beklenecek.

 • Kaan
  2 ay önce

  Ne güzel düğün yaptılar, bu dizinin bitecek olmasına çok üzülüyorum.

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Çukur 4. Sezon 37. Bölüm