İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Hercai 53. Bölüm

Hercai 53. Bölüm
+ - 0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Hercai yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Hercai 53. Bölüm ile 25 Aralık Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Hercai dizisi 52. son bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santarcığlu ve Serhat Tutumluer’in yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Dizinin son bölümünde; Azize ve Füsun arasındaki savaş son sürat devam etmektedir. Bunca sene sakladığı Dilşah’ı, Füsun’a kaptıran Azize, onu geri almanın yollarını ararken Füsun da boş durmaz ve Azize’nin başına türlü dertler dolamaya devam eder. Hercai 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai 52. son bölüm özeti.

Hercai 52. bölüm izlemek için tıklayınız.

Hercai 53. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=kdu4v7Qh7S8″]

Hercai 53. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=QjIYKzZ7H8g”]

Hercai 52. Bölüm Özeti

Babasından geldiğini zannederek yediği tatlı yüzünden rahatsızlanan Reyyan, iyi olup olmadığını görmek için gelen Azize’nin gözleri önünde bayılmıştır. Azize, Reyyan’a ve karnındaki bebeğe yardım etmek için tek başına bir mücadelenin içine girer.

Reyyan, Füsun tarafından zehirlenmiştir. Bebeğin ve Reyyan’ın durumu belirsizdir. Bu sırada Azize, Şadoğulları’nı uyarıp Reyyan’a zarar verenin Füsun olduğunu söylemek ister ve bu uğurda Nasuh’la gizlice buluşup ona gerçeği anlatarak kendisinin Reyyan’ı kurtarmak için çabaladığını söyler.

Nasuh, Azize’nin sözlerine inanmıştır ancak Reyyan bu konuda hiçbir şey hatırlamamaktadır. Bunun üzerine Azize, Nasuh’tan kendisini Reyyan ile buluşturmasını ister. Miran karısının başına gelenlerin tek sorumlusunun Azize olduğunu düşünerek onun peşine düşer. Ancak Azize adeta sırra kadem basmış gibi bir anda yok olmuştur. Nasuh dışında herkes onun Reyyan’ı zehirlediğinin açığa çıkması sebebiyle kaçtığını düşünmektedir. Ancak son anda yaşanan bir gelişme herkesi şoke eder ve Azize’yi aramaktan alı koyar.

Yorum Yap