1. Anasayfa
 2. Yabancı Dizi

Homeland 8. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Homeland 8. Sezon Ne Zaman Başlıyor?
4

Aksiyon ve politikayla harmanlanan, Amerika’nın Ortadoğu’ya bakışının da bir eleştirisi olan dizi, özellikle Claire Danes ve Mandy Patinkin’in oyunculuklarıyla çok konuşulmuştu. Homeland‘in final sezonundan ilk bakış ise iddalı bir son olacağını müjdeliyor.
Yerel halkın kıyafetlerini giymiş ve bir nakliye aracıyla yolculuk eden ajanımız Carrie Mathison yayınlanan fotoğrafın odak noktası. Henüz nereye gittiğini tam olarak bilmiyoruz ama Afganistan’da olacağını ve eski dostu Saul’a ( Şu anda ABD Başkanı’nın Ulusal Güvenlik Danışmanı ), ABD ve Taliban arasında bir barış anlaşması yapmasına yardım edeceğini biliyoruz. Tabii ki Saul’un onu şimdiye kadarki görevlerinin hepsinden “on kat daha tehlikeli” diyerek uyardığını da biliyoruz.
Carrie, geçtiğimiz sezon psikolojik olarak parçalanmış bir şekilde, Rus gulagında yedi yorucu ay geçirdikten sonra hala kendi çabalarıyla barış arıyor. Yevgeny tarafından zihinsel olarak işkence gördüğü sırada katlandığı cehennem bile umurunda değil ama anılarını tekrar birleştirmek için onunla yeniden bağlantı kurması gerekecek ve ülkesine ihanet etmediğini kanıtlamak için bir şeyleri başarması gerekecek.

HOMELAND 8. SEZON NE ZAMAN BAŞLIYACAK?

9 Şubat 2020 tarihinde son sezon için prömiyer yapacak olan yapım, bizi bir kez daha Afganistan ve Ortadoğu’nun çöllerine götürecek ve gerilim dolu bir finalle vedasını yapacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (4)

 1. Kas 11, 2020

  Gerçekten. uzun soluklu ve harika bir dizi 8.sezonu bekliyorum

 2. 8. Sezon netflix te ne zaman başlayacak bilginiz var mı.

 3. Yabancı dizi deyince aklıma ilk Homeland dizisi gelir. Homeland izlemek benim için büyük bir keyif. Ama Homeland dizisinin 8. sezon ile bitiyor olması beni çok üzüyor :(

  • Tem 5, 2020

   Size yürekten katılıyorum. 7.nci sezon dahil bütün bölümlerini soluksuz izledim. İzlemeye ara verdiğim anlarda bile, gözlerimi kapadığımda sanki, dizide geçen olayların içerisindeydim. Gerek dizinin kahramanları, gerekse sürükleyiciliği, şu ana kadar izlediğim yabancı dizilerin en iyisi diyebilirim…!!!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir