1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 586. Bölüm

Arka Sokaklar 586. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevlen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Arka Sokaklar 586. Bölüm ile 16 Nisan Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar 585. son bölüm izle ekranı yayınlandı. Kanal D’de yayınlanan cuma günlerinin vazgeçilmez dizisi Arka Sokaklar’ın 9 Nisan tarihli son bölümünde Zeliha’nın Giray’ı vurması aksiyon dolu anları ekranlara getirdi. Travmayı atlatamayan Zeliş’in annesinin mezarında intihara kalkışması akıllara Zeliha öldü mü? sorusunu getirdi. Eline geçirdiği silahla herkesin şaşkın bakışları altında Giray’ı vuran Zeliha’nın akıbeti merak dolu anlara sahne oldu. Dizinin son bölümünün hemen ardından yayınlanan 586. bölüm fragmanında ise Mesut ve Rıza Baba’nın Zeliha’ya söyledikleri dikkat çekti.

Arka Sokaklar 586. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=h_zhdV_fxi8″]

Arka Sokaklar 585. Bölüm Özeti

9 Nisan 2021 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar’ın 585. Bölümde Zeliş, babası Hüsnü ve ekibin önünde herkesi şoke eden bir olaya imza atıyor!

Giray, Zeliş’i kaçırdıktan sonra öldürmek üzere kırsal bir alana gider. Son anda dayısı Seçkin ve Halis gelir. Zeliş kurtulmuştur; fakat, bu travmayı atlatamamaktadır. Annesinin mezarında intihara kalkışır. Son anda kurtarılır ve hastaneye yetiştirilir. Sevenleri bulunmasından dolayı sevinçlidir. Şimdi sıra Giray’ı yakalamaya gelir. Ekip kurduğu planla Giray’ı hastaneye çekmeyi başarır. Zeliş’i önceden hastaneden çıkartmışlardır. Ancak Zeliş, planı öğrenmiştir. Eline geçirdiği silahla herkesin şaşkın bakışları altında Giray’ı vurur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir