The Witcher 2. Sezon Tarihi ve Fragmanı Yayınlandı
0

2019 yılının sonlarında Netflix ekranlarında yayın hayatına başlayan ve yayınlandığı günden bu yana gündemden düşmeyen The Witcher dizisinin 2. sezon fragmanı ve ve 2. sezon yayın tarihi belli oldu. Netflix’ten gelen yeni açıklamaya göre The Witcher 2. sezon, Aralık ayı içerisinde platformdaki yerini alacak. Ayrıca The Witcher anime filmi için de bir tarih belirlendi. Anime film, diziden daha erken tarihte gösterimini yapmaya başlayacak.

Uzun süredi hayranları tarafından yeni sezonu beklenen The Witcher dizinsinin ikinci sezonunun 17 Aralık tarihinde yayınlanacağını açıklamıştı. Witcher hayranları henüz bu haberin sevincini yaşamaya devam ederken şimdi de dizinin merakla beklenen yeni sezonundan ilk fragman geldi. The Witcher’ın fantastik dünyası, kitap ve oyunların ardından Henry Cavill başrolüyle diziye dönüştürülmüştü. Geralt of Rivia’nın dışlanmalarla, politikayla, hayat kurtardığı kadar can almayla ve canavarları öldürmeyle geçen olağanüstü maceraları, The Witcher’ın konusunu oluşturuyor. Dizinin ilk sezonunda, Geralt’ın sondan başa ve sonra yeniden sona doğru giderek kafaları karıştıran hikayesini izleme şansı yakalamıştık. Yennefer’i ve Ciri’yi tanımış, Ciri ile Geralt’ın kavuşma sahnesinde ilk sezona veda etmiştik.

The Witcher 2. Sezon Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=IDTCaLmhOEs”]

CD PROJEKT RED ile Netflix ortaklığında gerçekleştirilen WitcherCon etkinliğinde dizinin yeni sezonundan detaylar gelmeye devam ediyor. WitcherCon’da paylaşılan bilgilere göre ikinci sezondaki bölüm isimleri. ‘A Grain of Truth’, ‘Kaer Morhen’, ‘What Is Lost’, ‘Redanian Intelligence’, ‘Back Your Back’, ‘Dear Friend’ ve ‘Voleth Meir’ şeklinde olacak. Bunun dışında ismi açıklanmayan bir de gizemli bölüm bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir