1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Resort Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Peacock yeni gizemli komedi dizisi The Resort için tanıtım fragmanını yayınladı. Orjinal Peacock yapımı olan The Resort 28 Temmuz'da yayınlanacak.

Peacock ‘The Resort’ Fragmanını Yayınladı
0

Cristin Milioti ve William Jackson Harper’ın başrollerinde yer alacağı The Resort dizisinden fragman ve dizi posteri yayınlandı. The Resort’ta ayrıca Nick Offerman (Parks and Recreation) yer alıyor. Andy Siara (Palm Springs), dizi sorumlusu olarak Allison Miller (Angelyne) ile birlikte görev yapıyor. İkili aynı zamanda dizinin yazarlığını ve yapımcılığını da üstleniyor. The Resort’un ilk üç bölümü 28 Temmuz’da Peacock platformuna geliyor.

Gelmelerinden on beş yıl önce ortadan kaybolan iki genç konuğun gizemini araştırmaya başlayan bir çifti takip edecek. Fragmanda Emma (Milioti) ve Noah (Harper), onuncu yıldönümlerini kutlamak için tatile çıkmaya karar veren bir çift olarak karşımıza çıkıyor.

Rutinden kaçmak, ilişkileri ve zamanla nasıl insanlar haline geldikleri üzerine düşünmek için, çift bir haftalığına sahildeki bir tatil yerine saklanır. Hiçbir endişesi olmayan çift, lüks kokteyller içmek, kumda koşmak, havuzda biraz vakit geçirmek ve belki de omuzlarında taşıdıkları tüm gerilimi atmak istiyor. Ancak, Emma küçük bir araba kazası geçirdiğinde, 15 yıl önce tam olarak cennet gibi bir yerde kaybolan genç bir adam olan Sam’e (Skyler Gisondo) ait bir cep telefonunu ortaya çıkarıyor. Emma, ​​cep telefonunu araştırırken, Noel için ailesi ve kız arkadaşıyla birlikte check-in yaptıktan sonra Sam’in kaybolduğunu öğrenir. Onunla aynı anda ortadan kaybolan bir kız gibi, ortadan kaybolan tek kişi Sam değildi. Yıllar sonra kimse onlara ne olduğunu bilmiyor ve Emma bunu çözmeye kararlı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir