1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Amazon Prime Yeni Casus Dizisi Citadel

Amazon Prime Yeni Casus Dizisi Citadel
0

Russo kardeşler imzalı yeni casusluk dizis dizi Citadel için ilk fragman yayınlandı. Dizi henüz Amazon Prime ekranlara gelmeden 2. seozn onayıda alarak ne kadar iddalı ve kanal tarafından güvenildiğini hissettirdi.

‘Avengers: Endgame’ ve ‘The Gray Man’ gibi filmlere imza atan Anthony Russo ve Joe Russo’nun yönetmenliğini üstlendiği gerilim dizisi ‘Citadel’in ilk fragmanı yayınlandı. Russo Kardeşler’in yönetmen koltuğunda yer aldığı, Richard Madden’in Mason Kane’i ve Priyanka Chopra Jonas’ın ise Nadia Smith’i canlandıracağı Citadel yayınlandığı ilk fragmanı ile dikkatleri üzerine çekti. Bağımsız bir ajan ekibi olan Citadel’in maceralarını anlatan Amazon Prime Video imzalı dizi şimdiye kadar çekilen en pahalı ikinci dizi olma unvanını kazanmış durumda. Yapımın ilk sezonu için harcanan miktarın yaklaşık 250 milyon doları bulduğu tahmin ediliyor.

The Hollywood Reporter’ın aktardığına göre Citadel şimdiden 2. sezon onayını almış durumda. Dizinin devam sezonunda Russo Kardeşler’in yönetmen olarak projeye devam edeceği de söyleniyor. David Weil ise yapımcı görevini sürdürecek. 2. sezon için açıklanmış bölüm sayısı belli olmasa da ilk sezona benzer şekilde 6 bölümden oluşacağı tahmin ediliyor. Citadel”in, yine bir Prime Video dizisi olan “The Rings of Power”ın ardından, şimdiye kadar yapılmış en pahalı ikinci dizi olma yolunda ilerlediği bildiriliyor. Başyapımcılığı üstlenen Russo kardeşlerin dizinin birden çok bölümünü yönettiği düşünülse de henüz kaç bölümde yönetmen koltuğuna oturdukları kesin olarak açıklanmadı.

Citadel Fragmanı

Citadel dizisinin konusu ise; 8 yıl önce, bağımsız bir gizli servis olan Citadel, yeni bir birlik olan Manticore tarafından yok edilir. Hafızaları silinen seçkin ajanlar, Mason Kane (Richard Madden) ve Nadia Singh (Priyanka Chopra Jonas) canlarını zor kurtarır. Sekiz yıl sonra Mason’ın eski bir iş arkadaşı, Bernard Orlick (Stanley Tucci) Manticore’un yeni dünya düzenini kurmasını engellemek için Mason’dan yardım ister.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir