1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalancı 4. Bölüm

Yalancı 4. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Yalancı yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yalancı 4. Bölüm ile 8 Ekim Cuma akşamı Show tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin kısa zamanda büyük ilgi toplayan dizisi Yalancı’nın yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Yalancı 3. Bölümde Mehmet Emir sadece Deniz’in küpesini bulmamış bu savaşta bir adım öne geçmiştir. Deniz’in şansı pek de yaver gitmemektedir. Yalancı 4. Bölüm fragmanı yayınlandı. Deniz’in Mehmet Emir’i araştırmaya başladığı tanıtımda Murat ve Mehmet Emir arasındaki gerilim giderek tırmanıyor.

Yalancı 4. Bölüm Fragmanı

Yalancı 3. Bölüm Özeti

Yalancı dizisi ekrana gelen üçüncü bölümünde Mehmet Emir, Deniz’e karşı büyük bir koz elde etti. Kendisini arayan Ercan Adalı ile görüşen Mehmet Emir, Deniz hakkında kendini aklayabileceği yeni bilgiler öğrendi. Ercan’ın iddialarına göre Deniz geçmişte yine aynı şekilde kendisine iftira atmıştı. Ercan Adalı, geçmişte yaşadıklarını polise anlattı ve Deniz’in kendisine de iftira attığını söyledi. Bu ifade, Mehmet Emir için çok olumlu bir gelişmeydi ancak çok geçmeden gerçek ortaya çıktı. Ercan ile konuşan Mehmet Emir, adamın gerçek yüzünü anladı. Doruk’un kız arkadaşı Zeynep’in düşük yapması, hastanede Mehmet Emir ve Deniz’i karşı karşıya getirdi.

Deniz için araştırmalarına devam eden Murat da Mehmet Emir hakkında önemli bir bilgi yakaladı. Mehmet Emir’in hayatını kaybeden eşi hakkında araştırma yapan Murat, Yasemin ile buldukları şeyleri paylaştı. Murat, Mehmet Emir için harekete geçerken karşı taraftan da atak geldi. Mehmet Emir, Murat’a Yasemin ile görüştüklerini bildiğini söyledi ve açık şekilde tehdit etti. Her şey Mehmet Emir’in lehine işlerken sonunda Mehmet Emir’e takipsizlik kararı çıktı. Seyircileri ise asıl şoke eden sürpriz final sahnesiyle ekrana geldi. Mehmet Emir’in aklandığı düşünülürken yapılan ters köşe herkesi şoke etti. Merakla beklenen yalancı, Mehmet Emir çıktı. Olay gecesinde Mehmet Emir’in, Deniz’in içkisine ilaç damlattığı öğrenildi.

İlginizi Çekebilir
Yalanci-Bolum-10

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir