Survivor 128. Bölüm
1

6 Temmuz Pazartesi Survivor 128. Bölüm ile devam ediyor. Survivor 128. Bölüm’de 3. ve son dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanacak. İlk dokunulmazlık oyununu Sercan kazanmış ve Berkan’ı aday göstermişti, 2. dokunulmazlık oyununu ise Cemal Can kazanıp Sercan’ı aday olarak göstermişti. Bugün 3. ve son dokunulmazlık oyunu oynanıp, ada’dan gitmesi adına son aday belirlenecek. Bütün yarışmacılar çok hırslı. Kimse ada’ya veda etmek istemiyor ve oyunu kazanmak istiyor. Son 4 dokunulmazlık oyununu kazanarak büyük bir başarı kazanan Sercan, sonunda başardılar diyor. (Gitme adayı olarak yazılmasına) Dün’de ben makine değilimi elbet kaybedecektim demişti. Bakalım haftanın son dokunulmazı kim olacak? Son aday kim olacak? Survivor 128. Bölüm, 6 Temmuz Pazartesi akşamı TV8’de!

Survivor 128. Bölüm Fragmanı

6 Temmuz Survivor 128. Bölüm Kim Dokunulmaz Oldu, Kimin Adını Söyledi?

Survivorda haftanın son dokunulmazlık oyunu büyük çekişmeye sahneye oldu. Finale Sercan ve Elif ikili kaldı ve başa baş geçen mücadeleyi 5-4 Sercan kazandı ve dokunulmaz oldu.
Sercan haftanın 3. adayı olarak Yasin’in adını söyledi. Böylelikle bu haftanın eleme potasındaki isimler sırasıyla Berkan, Sercan ve Yasin oldu. Elenecek isim yarın belli olucak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Sercan insan misin resmen tek basina oynuyorsun helal olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir