1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alev Alev 9. Bölüm

Alev Alev 9. Bölüm
0

Show tv ekranlarının sevilen dizisi Alev Alev yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Alev Alev 9. Bölüm ne zaman yayınlanacak? 31 Aralık Perşembe Alev Alev 9. Bölüm yayınlanacak mı?

Fransız yapımı Le Bazar de la Charité dizisinden uyarlanan Alev Alev dizisi 24 Aralık Perşembe akşamı Show tv ekranlarında izleyicisi ile buluştu. Alev Alev dizisinin son bölümüne Ali’nin kaderinin sonsuza dek değişmesi damga vurdu. Başrollerinde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz gibi ünlü oyuncuların yer aldığı dizide bu hafta Cemre akıl sağlığı raporu almak için karşısına çıktığı heyetin kararını beklerken, Çelebi’nin her şeyi altüst edecek planından habersizdir. Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği Alev Alev 9.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Alev Alev son bölümde neler oldu?

Alev Alev 9. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=7C19spc4a4c”]

Alev Alev 8. Bölüm Özeti

Cemre akıl sağlığı raporu almak için karşısına çıktığı heyetin kararını beklerken, Çelebi’nin her şeyi altüst edecek planından habersizdir. Vergi borcu sonrası eve haciz gelme tehlikesi ile karşılaşan Ozan’ın başı, daha büyük bir belaya girer.

Ömer’in vurulmasından sonra, Rüya ile Ömer’in kalpleri birbirine daha fazla kenetlenmeye başlar.

Ali tarafından bıçaklanan İskender’in hastanede gözlerini açmasının ardından, Tomris ve Çiçek’i zor saatler beklerken, Ali’nin kaderi sonsuza dek değişmek üzeredir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir