1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arıza 26. Bölüm

Arıza 26. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen Show TV dizisi Arıza yeni bölümleri ile devam ediyor. Arıza 26. Bölüm ile 14 Mart Pazar akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Arıza 25. son bölümü SHOW TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın yer aldığı Arıza dizisi yeni bölümleri ile her hafta SHOW TV ekranlarında diziseverlerle buluşuyor. Arıza dizisinin 25. son bölümünde Arıza’nın 25.Bölümünde; Zorlu rakibini yenen Ali Rıza; Selim’e ulaşarak Balaban’ın ailesi ve kendi babası hakkında yeni bilgiler öğrenir. İzleyiciler Arıza 26. bölüm fragmanını araştırıyor. Peki, Arıza 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Arıza 25. son bölüm özeti.

Arıza 25. Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız.

Arıza 26. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=zI3VDpOshXs”]

Arıza 25. Bölüm Özeti

Mithat, Balaban, Burak ve Murat’ın oluşturduğu ittifak ise yeni bir plan yaparak, Haşmet ve Ali Rıza’yı dize getirmeyi hedefler. Haşmet’in Ali Rıza’ya kırgın olduğunu bilen İhtiyar, Haşmet’i karşısına alır ve büyük sırrını açıklar, ’Ali Rıza benim oğlum!’ der. Ali Rıza ve Mert, Halide’yle birlikte babalarının izini sürmek için babalarının mezar yerine giderler. Mezarlıkta hiç beklemedikleri bir durum ile karşı karşıya kalacaklardır.

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma’nın kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Kemal Burak Alper, Rüzgar Aksoy ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül ve Nursel Köse gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

İlginizi Çekebilir
Babil-bolum-15

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir