1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

The Originals 5.Sezon Ne Zaman Başlıyor

The Originals 5.Sezon Ne Zaman Başlıyor
0

The Vampire Diaries dizisinin spin off dizisi olarak The CW kanalında ekranlara gelen ve kısa süre içerisinde çok büyük izleyici kitlesine sahip olan The Originals dizisi 5.sezonu ile ekranlara devam ediyor. Dizinin 5.sezon başlama tarihi belli oldu.

The Originals 5.Sezon Final Sezonu Olacak

Haberimizde size böyle bir üzücü haber vermek istemezdik ama ne yazık ki The Originals dizisi 5.sezonu ile ekranlara veda edicek. Dizinin 5.sezonu final sezonu olarak The CW ekranlarına gelicek.

The Originals Konusu

Yüz yıllar öncesinden bu yana yaşayan Orijinal ailesi ilk vampirlerdendir. En güçlü ve en yaşlı vampirler diğer vampirlerden daha kuvvetli ancak zaman geçtikçe kuvvetleri artamamaktadır. Eğer bir köken vampir ölürse ailesinden geriye kalanlar da ölmektedir. Bu sebeple aile üyeleri ne kadar zıt  olsalar da birbirlerini kollanmak zorundadırlar. The Vampire Diaries dizisinden meşhur karakter Klaus Mikaelson’u baş karakterlerde görüyoruz. Klaus türlerinin başlangıcı olan New Orleans şehrine geri dönüyor ve kendi alanlarını tekrar almaya çalışıyor. Tabi bunu yaparken kurt adamlar,vampirler,cadılar arası kaçınılmaz bir çekişme başlıyor. Ve tabi aile içindeki karakterlerin de birbirlerinin tam zıttı olmaları ortalığı iyice karıştırıyor.

The Originals 5.Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Dizinin final sezonun ilk bölümü The Original 5.Sezon 1.Bölüm (Where You Left Your Heart) 20 Nisan 2018 Cuma günü başlıyor.

https://twitter.com/cworiginals/status/950455126539423745

 

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir