1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aşk Mantık İntikam 14. Bölüm

Aşk Mantık İntikam 14. Bölüm
0

FOX ekranlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara geliyor. Aşk Mantık İntikam 14. Bölüm ile 24 Eylül Cuma akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Aşk Mantık İntikam 13. bölümüyle izleyenleri yine ekran başına kilitledi. FOX Tv’nin sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam 13. bölümde Çınar, Esra’ya Antalya’daki işin başına geçmeyi teklif eder. Ailesini ve arkadaşlarını bırakmak istemeyen Esra bir yandan da Ozan’dan uzaklaşmanın kendisine iyi geleceğini düşünmektedir. Esra her şeyi bırakıp Antalya’ya gidecek mi? Aşk Mantık İntikam 14. Bölüm yayınlandı mı?

Aşk Mantık İntikam 14. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 14. Bölüm Özeti

Aşk Mantık İntikam son bölümde Çınar, Esra’ya Antalya’ya yerleşmeyi teklif eder. Yakındakiler uygulamasının Antalya ofisi açılacaktır ve 6 aylığına oraya yerleşip işlerin başında durmaları gerekmektedir. Aşk Mantık İntikam 13. bölümde Ailesini ve arkadaşlarını bırakmak istemeyen Esra bir yandan da Ozan’dan uzaklaşmanın kendisine iyi geleceğini düşünmektedir. Ozan’ın tek derdi ise Esra’yla konuşup gerçekleri ona anlatabilmektir.

Her denemesi Esra’nın reddiyle sonuçlansa da Ozan’ın pes etmeye niyeti yoktur. Sonunda bir yolunu bulup Esra’ya gerçekleri açıklar.

Ozan’ın Esra’ya “Gitmene izin vermem. Unut Antalya’yı!”sözüne karşılık aldığı cevap, tokat gibi yüzüne çarpar. Esra, “Sen kimsin, hangi hakla benim hayatıma karışıyorsun? ‘BİZ’ diye bir şey yok. Artık kabullen, bitti! Bırak peşimi…” diyerek gider. Esra bu konuşmadan sonra Antalya planıyla ilgili son kararını verir ve bu kararı Ozan’a hayli ilginç bir şekilde açıklar. Ozan’ın son hamlesi ise şok edici olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir