1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 630. Bölüm

Arka Sokaklar 630. Bölüm
0

Kanal D ekranlarında yılların eskitemediği polisiye dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar 630. Bölüm ile 3 Haziran Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara gelen Arka Sokaklar bölümleri izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 27 Mayıs Cuma akşamı ekranlara gelen Arka Sokaklar son bölümü reyting sıralamasında Total de 4,54 izlenme oranı ile 2. oldu. Arka Sokaklar 629. son bölümünde, silah kaçakçılarını yakalamak için ekibin düzenlediği operasyon ekranlara damga vurdu. Çeteyi çökertmek için Alper’in ajanlık yaptığı Arka Sokaklar son bölümünde operasyonda işlerin karışması çarpıcı gelişmelerden oldu. Caner’in dayısının Rıza Baba ile husumeti ise merak uyandırdı.

Arka Sokaklar 630. Bölüm Fragmanı

Ekibimiz, aileleri ile birlikte ödül alıyor! Zorlu mücadelelere giren ekibimiz silah kaçakçısı çeteyi çökertmek için gününü, günlerine katıyor. Bir trafik kazası, işlerin ters gitmesine neden oluyor. Bu sırada ekibimiz ödül alarak ailelerini gururlandırıyor.

Arka Sokaklar 629. Bölüm Özeti

Pınar ile Caner’in söz yüzükleri takılırken, Rıza Baba’nın Caner’in dayısı İlyas’la olan geçmişi akıllarda soru işaretlerine neden oldu. Dizinin final anında silah kaçakçılarına yönelik ekibin yaptığı operasyonda rehin alınma krizi yaşandı. Ekip, silah kaçakçılarını yakalamak için operasyon düzenliyor!
Nuran isimli genç bir kız hapisten yeni çıkan eski sevgilisi Serdar’dan bir türlü kurtulamamaktadır. Nuran, ablası Vildan’ın çalıştığı hastaneye gidip ondan yardım ister. Hastanede yaşanan trajik hadise ekibimizi çaresiz bırakacaktır.

Selin Komiser, son dönemde karşılaştığı kadın cinayeti vakalarından etkilenir. Durumu fark eden Rıza Baba, Selin ve Mesut’a birkaç günlük izin verir. İkili kısa bir tatile çıkıp kafa dağıtacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir