Aslıhan Malbora Kimdir?
0

Şu sıralar Üç Kuruş dizisi ile birlikte izleyenlerin merak ettiği sorulardan biri oldu Üç Kuruş Leyla kimdir? Aslıhan Malbora kimdir? soruları. Tv ekranlarının yeni güzel yüzü Aslın Malbora ile merak ettiklerinizi burada sizler için hazırladık.

26 Yaşındaki güzel oyuncu Aslıhan Malbora 27 Mart 1995 Afyon doğumludur. Üniversite yılları için İstanbul’a gelen Aslıhan Malbora İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda ve Kimya Mühendisliği bölümünde okumuştur. Üniversite yıllarında oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. İlk olarak Akademi 35.5 Sanat Evi´nde eğitim almış, ardından ise oyunculuk yapmaya başlamıştır.

TV kariyerine ilk olarak 2017 yılında ATV ekranlarında yayınlanan “Seven Ne Yapmaz” dizisi ile adım atan Aslıhan Malbora, daha sonrasında ise “Kalbimin Sultanı” ve “Her Yerde Sen” dizilerinde adındansöz ettirmiştir.

Günümüzde ise Show TV ekranlarının yeni dizisi Üç Kuruş ile ekranlara Leyla karakteri ile karşımıza çıkan Aslıhan Malbora, deli dolu, dik kafalı, yaşam enerjisi yüksek, şuh ve çekici bir kadını dizide canlandırmaktadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir