1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kalp Yarası 7. Bölüm

Kalp Yarası 7. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları izleyicileri ile buluşuyor. Kalp Yarası 7. Bölüm ile 16 Ağustos Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Atv’nin yeni dizisi Kap Yarası, Antakya’da iki ailenin bitmek bilmeyen çatışmasından sonra karşılarına Ferit ve Ayşe’nin tertemiz aşklarını konu alıyor. 9 Ağustos Pazartesi akşamı Kalp Yarası 7. Bölüm ile ekranlara geldi. Kalp Yarası 6. bölümde Ferit tüm şüphelerine rağmen Ayşe’ye karşı büyük bir adım atar. Baha’nın Ayşe saplantısı ise tüm konak halkını büyük ve acı bir sınavdan geçirecektir. Baha intihar mı edecek? Kalp Yarası 7. Bölüm bölüm fragmanı yayınlandı.

Kalp Yarası 7. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kalp Yarası 7. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 6. Bölüm Özeti

Baha’ın ortaya çıkması Ayşe ve Ferit’in gerçek duygularını birbirlerine açmasına engel olur. Ferit Ayşe’ye mesafe alırken, Ayşe kaçak ve yaralı Baha’yla uğraşmak durumunda kalır. Baha’ya yardım etmek için onu barınacağı bir yere götüren Ayşe, Hande’nin kendisine tuzak kurduğundan habersizdir. Hande, “Cehenneme giden yolar iyi niyet taşlarıyla döşelidir!” diyerek Ayşe’nin saf ve iyi olmasından faydalanmak ister. Hande, Baha ile aynı evde basılmaları için onları beraber görüntülenmesi için gazetecileri çağırır. Ayşe’yi Baha’yla köşeye sıkıştıracağını düşünen Hande, kendisi ters köşe olur.

Azade ve Hande ilk defa karşı karşıya gelirler. Azade, Hande’ye ailesini rezil edeceği için tokat atar. Azade, Hande’nin Ferit’i aldattığını öğrenince ne yapacak?

Kalp Yarası 6. bölümde Ferit tüm şüphelerine rağmen Ayşe’ye karşı büyük bir adım atar, ancak Baha yüzünden sıkışan Ayşe’nin tepkileri ikiliyi bambaşka bir duyguya sürükler.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir