Üç Kuruş 1. Bölüm
2

Show TV ekranlarının yeni sezon Pazartesi akşamları dizisi belli oldu. Çukur dizisinden sonra Pazartesi akşamları merak konusu olan Show TV’de 1 Kasım Pazartesi akşamı Üç Kuruş 1. Bölüm ile ekranlara geliyor olacak.

Yeni dizi ‘Üç Kuruş’, 1 Kasım Pazartesi akşamı ilk bölümüyle seyirciyle buluşacak. Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade gibi isimlerin yer aldığı Üç Kuruş dizisi Show TV’nin sevilen dizi Çukur‘un yerini alabilecek mi şimdiden merak konusu olmaya başladı.

Senaryosunda Damla Serim, Murat Uyurkulak ve Eset Akçilad’in imzası bulunan, Sinan Öztürk yönetmenliğindeki ‘Üç Kuruş’un kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Erkan Üçüncü, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu ve Ömer Civan Şit gibi isimler rol alıyor olacak.

Üç Kuruş 1. Bölüm izlemek için tıklayınız.

‘Üç Kuruş’, kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı’nın “koruyucusu” konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro’nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe’nin arasındaki kovalamaca oyununun bir cinayet vakasıyla ters yüz olmasını konu alıyor.

Üç Kuruş 1. Bölüm Fragmanı

Üç Kuruş Dizi Karakterleri

Üç Kuruş Kartal

Oynayan: Uraz Kaygılaroğlu

Çıngıraklı mahallesinin bıçkın, kurnaz ve sinir küpü suç lideri. Mahallesinde başlayan seri cinayetler, Kartal’ın da aynı katil tarafından saldırıya uğraması ile otoritesinin sarsılmasına neden olur. Katili yakalamak için can düşmanı komiser Efe ile işbirliği yapmak zorunda kalır.

Üç Kuruş Efe

Oynayan: Ekin Koç

Organize Büro’nun asi, idealist ve gözü pek komiseri. Altı ay önce devraldığı Kartal dosyası onu zorlasa da Kartal’ı içeri almak onun için an meselesidir. Bir seri katilin işlediği cinayetler Efe’nin tüm dünyasını altüst eder. Efe katili yakalamak için mafya lideri Kartal ile zoraki işbirliği yapmak durumunda kalır.

Üç Kuruş İrfan

Oynayan: Diren Polatoğulları

İrfan, bazı geceler türkü barlarda sahne almaktadır. Başka gecelerde ise herkesten sakladığı geçmişiyle yüzleşmektedir. Kendi intikamının meleği İrfan, Kartal ile ortak mazilerinin ise esiridir.

Üç Kuruş Bahar

Oynayan: Nesrin Cevadzade

Suç dünyasının en tehlikeli adamlarından Nezih’in kızı; zeki, zarif, soğuk ve bir o kadar da güzel bir kadındır. Kartal ile yolunun kesişmesi, zamanla Bahar’ın aklını karıştırır.

Üç Kuruş Leyla

Oynayan: Aslıhan Malbora

Kartal’ın kız kardeşi; deli dolu, dik kafalı, yaşam enerjisi yüksek, şuh ve çekici bir kadındır. Hayatı ve erkekleri ciddiye almayan, başına buyruk ve özgürce yaşayan Leyla, mesleğinden nefret ettiği Efe’ye çekilmektedir.

Üç Kuruş Neriman

Oynayan: Nursel Köse

Kartal’ın halası, babasının küçüğü. Güzel ve güçlü bir kadın olan Neriman, hiç evlenmemiş, çocuk sahibi olmamıştır ama aileyi de mahalleyi de o bir arada tutmaktadır.

Üç Kuruş Oktay

Oynayan: Civan Canova

Kartal’ın babası, gençliğinde Roman Delon lakabıyla bilinen, klarnet ustası. Oktay, sol kolu sakat kalınca hayattan elini eteğini çekmiş ve kendini içkiye vurmuştur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. Üç Kuruş dizisindeki Leyla karakterini oynayan Aslıhan Malbora çok tanıdık geliyor, daha önce hangi dizide oynadı acaba?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir